Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 18. srpna 2015 (22:40) Pavel Jelínek

MotoGP nebo trucktrial ??

Fandové motorsportu si o víkendu v Česku , či na Moravě, mohli vybrat - MotoGP nebo trucktrial . Samozřejmě, že větší zájem je o světovou MotoGP , která na okruh přilákala na čtvrt miliónu diváků. Ale i trucktrial  v Kunštátu na Blanensku, jen pár desítek km od Brna, se celkem vydařil.

Z obou akcí pak v galerii motormixu  přinášíme v obou  případech hned několik galerií od rúzných  autorů, přičemž další  ještě průběžně přibývají.

 

Světový šampionát motocyklů jistě není třeba nijak zvlášť prezentovat a představovat, ale trucktrial přece jen není tak známý. Rozhodně  i  při něm byla k vidění hodně zajímavá podívaná ( a mimochodem mnohonásobně levnější....), okořeněná několika dramatickými  kousky v podání posádek  nejen od nás, ale i třeba ze Slovenska,  či z Polska.

 

Mimochodem, závod v Kunštátu se do  archivů zapsal rekordní  účasté 40 posádek.  Do konce sezóny pak zbývá už jen jediný závod, který se ale pojede aý zřejmě v říjnu. Lokalita ovšem zatím ještě není jasná.

 

Fotky

Další články