Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 11. ledna 2017 (00:24) Pavel Jelínek

Mirek Zapletal je v Africe i přes zapadnutí a kopání už na pátém místě.

 "Letošní AER pro mě začala nešťastně. Vlastní chybou jsem se poslal na konec startovního pole a ještě si pochroumal ruku. Byla to studená sprcha hned na začátku. Díky tomuto začátku jsem byl nucen jet opatrně a ruku šetřit. V posledních dnech už se cítím celkem dobře. Na trati jsme měli drobné zdržení, ale auto v podstatě fungovalo v pohodě. Včera byl první větší problém. Odešlo nám čidlo na vačce a proto neměl motor výkon. Trochu nás to zpomalilo.

Dnes jsme zase dvakrát kopali. Pořadatelé avizovali na dnešní etapu tvrdý písek, takže jsme nechali v pneumatikách větší tlak. Bohužel jsme se dostali do písku měkkého, takže došlo na lopaty. Netušil jsem, jak nám to v autě bude s Markem fungovat. Jsem moc rád, že nám to spolu jde, naviguje i kope dobře. Zdá se, že experiment se povedl. 

 

Celý náš minitým maká naplno a díky tomu se nám daří posunovat ke špici závodního pole. Zdravím včechny přátele a fanoušky. Držte nám palce, ještě to budeme potřebovat." To bylo Mirkovo stručné shrnutí průběhu závodu. 

Do cíle osmé etapy dorazila naše posádka na osmém místě a celkově se posunula na páté místo.

PR

 

 

foto týmu BDP Petr Lusk

Fotky

Další články

Komentáře