Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 6. března 2020 (19:19) Karel Lacina

Miguel Barbosa se vrací do portugalského cross country.

V pátek 6. března začíná pozdě odpoledne další soutěž portugalského šampionátu Cross Country, kterou je Baja TT ACP Santiago Do Cacem. V sobotu je připravena první etapa, která zahrnuje krátký 4, 40 kilometrový prolog plus dva testy z nichž ten delší měří 60, 12 km. V neděli se rozhodne na dalších 136, 11 kilometrech.

Po čtyřech sezonách, kdy na tratích absentoval se vrací bývalý portugalský šampion Miguel Barbosa. V týmu BP Ultimate Vodafone pojede se svým navigátorem Pedrem Velosou s Toyotou Hilux připravenou v Overdrive Racing.


" Jsem velice rád, že jsem zpátky na trati s velmi profesionálním a ambiciozním projektem, který mi umožní bojovat o vítězství v závodech a přirozeně se pokusím získat další titul. Auto je fantastické a Overdrive Racing odvedl tradičně velice pečlivou práci. Mistrovství je velice konkurenceschopné, což je velice pozitivní. Je dobře, že vznikly nové soutěže, které se budou lišit od ostatních, které již známe".

 

 

Zdroj: Faceb

Neprošlo jazykovou korekturou
 

Další články

Komentáře