Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 9. října 2015 (23:06) Pavel Jelínek

Mičánek Motorsport představuje novou zbraň - LAMBO !!

Tým Mičánek Motorsport představuje novou zbraň pro sezónu 2016

Garáž brněnského týmu Mičánek Motorsport rozšířil v tomto týdnu velice zajímavý stroj, který do budoucna jistě obohatí nejeden český závod.

"Jedná se o Lamborghini Gallardo Supertrofeo. Je to klasické pohárové auto s 5,7l motorem, 10-ti válci a pohonem čtyř kol. Včera jsme s ním provedli tady v Brně první funkční test, při kterém po dráze jezdil můj bratr Tomáš," říká k nové týmové akvizici Jiří Mičánek jr.

Sezóna 2015 je téměř u konce, nicméně motoristická veřejnost se dočká závodní premiéry tohoto auta ještě letos. Stane se tak tuto neděli na mosteckém autodromu, kde se v rámci závodu Carbonia Cupu představí za volantem tohoto ostrého desetiválce nový týmový jezdec Michal Polák.

"Tohle auto umí v Brně zajet čas na úrovni 2:04, což je hodnota, která slibuje zajímavé závodění a prvotřídní zážitek. Rádi bychom do konce roku pořídili ještě jeden stejný vůz a oba dva pak v příštím roce nasazovali v závodech Mezinárodního mistrovství České republiky, Carbonia Cupu, Slovenském okruhovém poháru a případně v nějaké vytrvalostní sérii.

Líbí se mi 24H Series, ale vše je zatím v jednání a tak bych nerad předbíhal," prozrazuje Jiří Mičánek jr. plány pro příští sezónu.

 „Lamborghini je auto s velkým potenciálem. Možnosti jeho nasazení jsou poměrně značné a tak uvidíme, jak se to všechno vyvine,“ dodává Jiří Mičánek na závěr.

Užitečné odkazy:
www.micanekmotorsport.cz
www.autodrom-most.cz
www.carboniacup.cz

PR GP Group s.r.o.

Další články