Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 30. dubna 2020 (17:42) Karel Lacina

Mattias Adielsson ovládl první závod virtuálního šampionátu v rallycrossu.

Svůj první závod letošního virtuálního šampionátu World RX Esports Invitational v rallycrossu začal na elektronické podobě trati v Barceloně, kde měl původně startovat letošní ročník světového šampionátu. Na platformě PC hry DiRT Rally 2. 0 postavené série se zůčastnili nejenom reální jezdci, ale i nejlepší ze závodníků Esports a několik VIP pilotů.


Všem vypáli rybník švédský soutěžák Mattias Adielsson, který nedal ve finálové jízdě nikomu ze soupeřů nejmenší šanci a poté, co se po startu dostal do čela, svoji pozici již nepustil. Za ním si to o druhé místo rozdávala dvojice jezdců Rallycross Esports, ze které vyšel lépe úřadující šampion DiRT Rally 2.0 Rallycross World Series Killian Dallˇolmo z Francie před naším Lukášem Matějou.

Jediní reální jezdci, kteří prošli sítem rozjížděk až do finále, byli Kevin Abbring a loňský mistr světa Timmy Hansen. Oba dva jezdili celou finálovou jízdu na chvostu pole a uzavřeli celkové pořadí.

 

 

World RX Esports Invitational - Circuit de Barcelona-Catalunya

 

Finále

1. Mattias Adielsson (S), Audi S1
2. Killian Dall'olmo (F), Peugeot 208
3. Lukáš Matěja (CZ), Peugeot 208
4. Kevin Abbring (NL), Renault Clio
5. Timmy Hansen (S), Peugeot 208


Další závod je na programu 3. května na okruhu Circuito Internacional de Montalegre.

 

Zdroj: Faceb

Neprošlo jazykovou korekturou

Další články

Komentáře