Středa, 24. června 2020 (09:15) Pavel Jelínek

Martin Prokop diváky v Sosnové prostě nepotěšil.

Martin Prokop diváky v sobotu v Sosnové prostě nepotěšil a nic jim  neukázal, i když na okruh nedaleko České Lípy přivezl hned dva své ostré závodní speciály a patřil tedy mezi největší lakadla uplynulé soboty. S dakarským "dělem" jezdil  jenom v pátek a vozil VIP, tedy ještě bez  účasti veřejnosti.

I když i  té věřejnosti ze známých důvodů nemohlo dorazit nijak mnoho - ale jen 250 kousků....

V samotném závodu v sobotu s ním vůbec nevyjel. Jenom stál a byl po ránu k vidění v týmovém stanu.  Na trati se objevil pouze se soutěžní Fiestou, ale to bylo taky pouze krátce. Ostatně, i z fotek je  vidět, že obvykle rozsmátý Martin nějak tentokrát neměl náladu.

Prokop byl hlavním tahákem závodu, o to větší je to škoda. I když údajně na akci jel jen jako předjezdec.... Ostatní jezdce, kteří v Sosnové potrénovali, totiž diváci uvidí na Bohemce, která startuje již  za pár dní.... A zahajovat bude rovněž v Sosnové, jak již jsme  dříve informovali a jak je asi i všeobecně fandům známo.....

Z krátkého sobotního svezení na trati:

A je sbaleno a tým opouští předčasně akci:

foto Luboš Novosád

TV repo  z akce ZDE

A mimochodem :  Včera bylo v Jihlavě tradiční vyhlášení Sportovce roku 2019 kraje Vysočina.

Mužskou kategorii opět po roce ovládl právě Martin Prokop z týmu MP Sports, který získal 6. místo na Rallye Dakar 2019.