Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 3. ledna 2020 (15:04) Karel Lacina

Kevin Olmedo přestupuje do amerických Supersportů.

Na americkém kontinentě roste na scéně silničních motocyklů další velký talent, kterému se předpovídá velká budoucnost. Druhý z lonského Liquy Moly Junior Cupu v rámci šampionátu Moto America Kevin Olmedo se pro sezonu 2020 zúčastní kategorie Supersport s podporou týmu Altus Motorsports.

Usedne na špičkovou Suzuki GSX R600S, která má původ u týmu Hammer, americké legendy, kde začínali svoji kariéru i budoucí světoví šampioni. Altus Motorsports kromě Supersportů obsadí znovu i Junior Cup a kubaturu Stock 1000.

 

" Kevin je nadšený, že přestupuje na motocykl střední váhy. Na ultralehkém stroji v Junior Cupu prokázal neuvěřitelné dovednosti a už se nemůžu dočkat až ho uvidím jak se přizpůsobí motocyklu 600" - řekl o Olmedovi jeho šéf a majitel týmu George Nassaney.


A právě jeho syn Jaret Nassaney bude Olmedův týmový kolega, který pojede na druhé GSX R600. Po lonském výrazném vzestupu uvažoval o přestupu do kategorie Superbike, ale nakonec zůstává v Supersportech.


" Myslím, že mám v supersportech ještě nějakou nedokončenou práci. Jak plynula lonská sezona cítil jsem se stále více silnějším a ukázalo se to i ve výsledcích. Pro sezonu 2020 jsem si dal několik hodně vysokých cílů a spodporou našeho týmu nevidím důvod, proč by se to nemohlo podařit" - vysvětlil Jaret Nassaney.

 

Zdroj: Faceb
 

Další články