Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 22. července 2019 (18:11) Pavel Jelínek

Kampaň „Skútr na den“ zahájila.

Mobilita pro každého v praxi
Kampaň „Skútr na den“ u prodejců značek Vespa a Piaggio

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, připravila pro každého, kdo si chce usnadnit každodenní dojíždění, akci „Skútr na den“. Všichni si tak budou moct vyzkoušet výhody mobility skútrů Piaggio a Vespa v praxi.

Kampaň potrvá od července do srpna u participujících dealerů, kteří mají kapacity uspokojit až tisícovku zájemců pestrou flotilou více než padesátky strojů na území České republiky. Zákazníci, kteří se svezou a rozhodnou se pro koupi, mohou využít i zajímavý bonus na příslušenství.

Skútr dokáže posunout život do nových dimenzí! Přesvědčit se o tom mohou všichni zájemci, kteří si půjčí „Skútr na den“. Atraktivní akce s tímto označením poběží po oba prázdninové měsíce u autorizovaných prodejců značek Vespa a Piaggio. Zákazníci, kteří na základě testování skútr pořídí, získají bonus v podobě poukázky na originální příslušenství v hodnotě až 5.000 Kč – ideální na pořízení přilby, rukavic či svršků. Z ceny skútru při koupi se jim také odečte symbolický poplatek za zapůjčení skútru, přičemž půlhodinová testovací jízda je zcela zdarma.

Zájemci se mohou zaregistrovat na webové stránce www.skutrnaden.cz a vybrat si skútr od nejbližšího prodejce na jednodenní test. Mohou si tak například vyzkoušet, jaké praktické výhody nabízí dojíždění do práce na skútru. Jezdec na skútru snadno projede i ucpanými silnicemi a nemusí řešit problémy s parkováním v přecpaných centrech. Tím vším ušetří nejen své nervy, ale také drahocenný čas, který si pak může užít například příjemným výletem za město.

K řízení většiny modelů přitom postačuje řidičské oprávnění skupiny B – tedy běžný řidičský průkaz na automobil. Není se třeba ničeho bát. „V dealerské síti máme nachystaných přes 50 demo skútrů pro vyzkoušení – nejvíce v historii. Je to kvůli tomu, aby i běžný zákazník poznal, že skútr může být alternativa pro každodenní dojíždění do práce.

Cílem je, aby potenciální klient vyzkoušel jedny z nejlepších produktů na trhu s kvalitními bezpečnostními prvky a designem, který vykouzlí úsměv na tváři,“ ilustruje akci Adam Žert, Country Manager Faber Moto s.r.o. „Víme o tom své, loni nám kampaň Vespa na víkend přinesla zajímavé výsledky,“ dodává Žert.

Modely Vespa osloví všechny jezdce, kteří oceňují vytříbený styl, a to nejen v ulicích velkoměsta. Letošní novinkou je model GTS 300 s novým, nejvýkonnějším motorem, který kdy poháněl Vespu. Ten si snadno poradí i s cestováním na delší vzdálenosti. Vespa udává směr vývoje také v oblasti trvalé udržitelnosti novým modelem Elettrica s elektrickým pohonem a dojezdem až 100 kilometrů na jedno nabití akumulátorů. K letním testovacím jízdám jsou k dispozici také hospodárné a výkonné modely Primavera 125, Sprint 125 a GTS 125.

 

Značka Piaggio klade důraz především na praktičnost, ale také na technické inovace a moderní vzhled. Příkladem je progresivní podvozek tříkolového modelu MP3, který lze řídit s oprávněním na běžný automobil a umožňuje mimořádně komfortní a bezpečné cestování ve městě i za jeho hranicemi. Do akce „Skútr na den“ byly kromě modelu MP3 ve verzích 300 LT a 500 LT zařazeny také klasické jednostopé modely Medley 125, Beverly 300 a Beverly 350.


Společnost Faber Moto
Od roku 2017 je výhradním dovozcem produktů koncernu Piaggio do České republiky a přináší s motocykly značek Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi italský styl na české silnice. Faber Moto s.r.o. se sídlem v Brně je dceřinou společností rakouské společnosti Faber GmbH, která je importérem produktů koncernu Piaggio už od roku 1964 pro rakouský trh. Jednatel Josef Faber představuje druhou generaci zakladatelské rodiny a úspěšně vede rodinnou firmu, která má aktuálně dominantní postavení na rakouském trhu s jednostopými vozidly.

Společnost Piaggio
Italská společnost Piaggio, kterou založil Rinaldo Piaggio v roce 1884 v Janově, zpočátku vyráběla části lodí. V současnosti je koncern Piaggio se sídlem ve městě Pontedera a značkami Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Derbi, Scarabeo a Moto Guzzi symbolem městské mobility na dvou kolech. Společnost Piaggio uvedla skútr „Vespa“ na trh v roce 1946. Piaggio vyrábí více než 530 000 vozidel ročně v 6 výrobních závodech (4 v Itálii, 1 v Indii a 1 ve Vietnamu) a zaměstnává téměř 7000 pracovníků.

 

PR

Další články

Komentáře