Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 24. března 2020 (12:15) Pavel Jelínek

Kamaz na sněhu a v zimních podmínkách

Kamaz jede v extrémních ruských zimních podmínkách

Řidič Nikolaev provádí skok netvora v hlubokém sněhu.

Eduard Nikolaev stál pětkrát na horním schodišti stupně vítězů, ale nikdy předtím se nedostal do vzduchu.

Neohrožený ruský řidič vzal svůj vůz do transpolárního regionu Murmansk a dal pneumatikám Continental 14.00 R20 164 / 160K HC přísné cvičení ve zcela novém formátu.


Ve snaze udržet si náskok před konkurencí vylili veškerou svou energii do tajných laboratoří Kamazu, aby zdokonalili truckový závod „Terminator“ o 10 tunách a 1 000 koňských silách.

Pro tento jednorázový kousek v arktických podmínkách zrychlil Nikolaev své 16litrové monstrum na naftu na rychlost kolem 140 km / h.

 Jakmile se bývalý mechanik nabil na rychlost, vzlétl ze sněžného skoku a letěl vzduchem déle než 30 metrů a tahal 12G.

Naštěstí za tým pneumatiky dobře uchopily zasněženou sněhovou pokrývku, odpružení vydrželo rány a při přistání kamion pokračoval maximální rychlostí, aby ukázal, že jsou králi severní pouště.

Nikolaev vysvětlil: „Abychom vyzkoušeli vůz, šli jsme do Kirovska v Murmanské oblasti, do jedné z nejněžších oblastí Ruska. Tam až do pozdního jara je spousta hlubokého sněhu.

"U našeho modelu KAMAZ-4326 jsou tyto podmínky velmi podobné jízdě na písku v Jižní Americe nebo Africe a pro tým je to skvělý výcvik v dovednostech řízení na nadcházejících" hedvábných "dunách."

 

 

PR

Zdroj RB

akce se uskutečnila v roce 2017

Neprošlo jazykovou korekturou

Fotky

Další články

Komentáře