Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 24. září 2019 (19:13) Pavel Jelínek

Jürgen Klopp je už sedm let dokonalým „Brand ambasadorem“.

Fotbalový trenér Jürgen Klopp, tvář značky Opel, byl vyhlášen „Manažerem roku 2019“

FIFA v Milánu dekorovala trenéra klubu FC Liverpool titulem „Manager of the Year 2019“

Opel Brand ambasador Jürgen Klopp zvítězil i v prestižní mediální anketě „Goldene Henne 2019“

Jürgen Klopp, trenér hvězdného fotbalového klubu FC Liverpool, zažívá fantastický rok: Po vítězství Liverpoolu v Lize mistrů jej včera Mezinárodní fotbalová federace FIFA v Miláně dekorovala titulem „THE BEST“ jako Manažera roku 2019. A minulý pátek se Jürgen Klopp stal také držitelem prestižní německé ceny “Goldene Henne” v kategorii „Sport“. Německá cena „Goldene Henne“ se od roku 1995 uděluje nejvýznamnějším osobnostem v kategoriích hudba, herectví, politika, zábava sport a za celoživotní dílo.

 

FC Liverpool, kde působí od roku 2015, je teprve třetím trenérským postem Jürgena Kloppa. Předtím tento bývalý německý fotbalista působil po dvakrát sedm let v partnerských týmech automobilky Opel 1. FSV Mainz 05 a Borussia Dortmund. V roce 2004 se s klubem Mainz 05 probojoval poprvé do německé Bundesligy a s BVB slavil titul německého šampiona hned dvakrát – v letech 2011 a 2012. S Borussií bojoval v roce 2013 o titul v Lize mistrů proti věčnému rivalovi FC Bayern Mnichov v legendárním finálovém utkání ve Wembley, tehdy se však nakonec radovali v Mnichově. Podruhé pak Borussia sahala po titulu v Lize mistrů v infarktovém finále proti Realu Madrid v roce 2018, ale nakonec Němci prohráli po obrovských hrubkách brankáře Kariuse.

Pro automobilku Opel je šarmantní, vtipný a precizní Jürgen Klopp už více než sedm let dokonalým „Brand ambasadorem“, který si mimo jiné zahrál ve více než dvaceti TV reklamách na populární německé automobily. Klopp je známý svoji vášní pro řízení a také tím, že vozy Opel skutečně využívá na maximum.

Příznačné je, že když v roce 2015 zamířil do Liverpoolu, nepřesedl ze svého Opelu Insignia do sesterského Vauxhallu, protože i když mu prý jízda vlevo nečiní problémy, na „levoruké“ řazení by si těžko zvykal…

 

Začátkem září na autosalonu IAA představoval Jürgen Klopp novou elektrickou Corsu-e. A jak sám prohlásil, doma - v Německu – si ji okamžitě pořídí!

 

Opel

Opel je jedním z největších evropských automobilových výrobců. Značku založil Adam Opel v německém Rüsselsheimu v roce 1862 a už v roce 1899 začala společnost vyrábět automobily.

Od srpna 2017 je Opel součástí koncernu Groupe PSA. Spolu s britskou sesterskou značkou Vauxhall je Opel zastoupený na trzích více než 60 zemí světa a v roce 2018 prodal přes milion automobilů. Opel momentálně implementuje svoji strategii elektrifikace pro zabezpečení svého trvalého úspěchu a v zájmu naplnění požadavků zákazníků na mobilitu budoucnosti.

Do roku 2024 bude každá evropská modelová řada značky Opel zahrnovat elektrickou verzi. Tato strategie je součástí strategického plánu PACE!, který má Opel přetvořit na trvale ziskovou, globální a elektrifikovanou značku.

 

PR

Další články

Komentáře