Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 1. ledna 2017 (10:09) Pavel Jelínek

Je známa i tečka za sezónou Masarykova okruhu roku 2017.

22.10.2017  Den otevřené dráhy
Tradiční zakončení sezony Masarykova okruhu opět s rozšířeným doprovodným programem. Přijďte si naposledy v sezoně zajezdit na Masarykův okruh a vezměte třeba celou rodinu! Zábava je garantována pro všechny.

 
Atrakce na Dni otevřené dráhy
Jízdy po dráze
Každý řidič, který si troufne, může při Dni otevřené dráhy vyrazit se svým autem přímo na závodní trať. Každá jízda trvá 25 minut a je zpoplatněna 550 korunami. Vhodná je pro všechny typy osobních vozů, není nutné žádné speciální vybavení.
NA DRÁZE PLATÍ ZÁKAZ DRIFTOVÁNÍ!!! Záměrně driftující vozy budou z dráhy vykázány a řidičům bude vysloven zákaz účasti na dalších jízdách, a to dlouhodobě!
Cena: 550 Kč / 25 min.
Spolujízda v závodních vozech
Toužíte svézt se skutečným závodním vozem? Třeba Porsche 911, mrštným Lotusem Exige, nebo exotickým britským sporťákem Ginetta? Na Masarykově okruhu na vás čekají závodní speciály týmů Mičánek Motorsport, IP Racing a KT Motorsport. Spolujízda trvá vždy dvě kola a je zpoplatněna. Ceny budou zveřejněny.

 

Zapůjčení sportovního vozu
Ve spolupráci nabízí Automotodrom nově možnost zapůjčení sportovního vozu Porsche Boxster. Řidič absolvuje celkově tři kola, z toho první seznamovací a dvě ostrá. Po dobu jízdy je s řidičem ve voze kouč, který mu s ovládáním vozu poradí.

Simulátor převrácení a nárazu
Vyzkoušejte si, co se s vámi děje při dopravní nehodě. V simulátoru nárazu zažijete, jaké to je nabourat v 50 km/h, simulátor převrácení vás přesvědčí, že jít v autě "přes střechu" není vůbec příjemný zážitek.

Cena: ZDARMA
Simulátor jízdy po Masarykově okruhu
Virtuální jízdu po Masarykově okruhu si vychutnáte na simulátoru, který je pro vás k dispozici zdarma. Vyzkoušejte si speciál DTM nebo třeba rovnou formuli 1.
Cena: ZDARMA
Cestářské rodeo
V soutěži silničářů v ovládání sypačů se můžete těšit na napínavé souboje s časem na vytyčené dráze, kterou nejlepší řidiči musí bezchybně provést nákladní vůz osazený pluhem. Soutěž je posledním „tréninkem“ silničářů před ostrým nasazením v zimní sezoně. Pro veřejnost silničáři organizují jízdy sypačem, každý tak může na vlastní oči vidět, jak těžké je mnohatunový kolos ovládat.

 

http://www.automotodrombrno.cz/

PR

ilustrační foto

Další články

Komentáře