Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 10. dubna 2019 (20:12) Dušan Belica

Jarní cena Brna 2019 již o tomto víkendu!

Již tradičně začne Road Racingová sezóna na Masarykově okruhu v Brně. I když poslední předpověď počasí není moc příznivá, "Jarní cena" má být spíše zimní, očekává se plný paddock a pohled do startovních listin tomu nasvědčuje.

Největší účast, 60 startujících je nahlášeno v kategorii do 600 ccm. Kromě známých jezdců Road Racingu, jako Veronika Hankocyová, David Hanzalík, Kamil Holán nebo Petr Wiesenberg se v této kategorii představí jezdci známí hlavně ze silnice, Igor Kaláb,Tomáš Šubrt či Patrik Stachura.

Nejsledovanější kategorie - nad 600 ccm je taky pořádně nabušená. Jen namátkou koho uvidíme na startu? Zástupci silnice - Michal Prášek, Michal Šembera, Dominik Jůda , Ladislav Chmelík ... Road Racingové borce zastupují: Kamil Holán, Marek Červený, Aleš Nechvátal nebo Jiří Petrla.

Startovní listiny jsou opravdu dost plné, když spočítáme přihlášené jezdce všech kategoríí dojdeme k číslu 303!!!. Na první závod sezóny parádní účast!

Třešničkou na dortu budou velmi oblíbené závody sidecaru - International Sidecar Trophy

Ať už bude počasí aprílové, jarní, nebo zimní. Pevně věřím, že diváci si cestu na automotodrom najdou a přijdou povzbudit své oblíbence. Mají jedinečnou možnost vidět naši motocyklovou špičku závodit spolu na jedné trati. Troufnu si říct, že nikde jinde neuvídíme jezdit Michala INDI Dokoupila, Miro "LAKI" Slobodu, Kamila Holána zároveň s Dominikem Jůdou, Václavem Bittmanem, Michalem Práškem nebo Jiřím Brožem.

 

Fotky

Další články