Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 26. června 2020 (14:44) Pavel Jelínek

Janík Motorsport na Slovakiaringu testoval Hyundai I30N TCR, Normu M30 LMP3, KTM a nejen to.

Tým Nutrend racing svou přípravu na počínající závodní sezónu rozhodně nepodceňuje, o čemž svědčí především další dny nabité intenzivním tréninkem. Ve dnech 24. a 25.6.2020 vyrazili zástupci týmu otestovat svou závodní techniku za hranice, a to na slovenský okruh, Slovakia Ring.

 

První testovací den byla pozornost věnována především novému vozu Hyundai I30N TCR, který řádně prověřil Dušan Kouřil Jr. společně s Václavem Janíkem. V závěru dne sedačku speciálu okusil také Milan Haboň, jezdec doposud procházející závodní přípravou ve voze KTM X-BOW R.

 

 

 

Další z týmového vozového parku byla připravena Norma M30 LMP3, kterou po delší, nucené pauze otestoval náš maďarský jezdec Balázs Volentér. V průběhu dne se za volantem vystřídal také Václav Janík společně s Markem Rybníčkem.

 

Posledním želízkem v ohni, které s sebou tým na Slovensko přivezl, bylo KTM X-BOW R, do jehož sedačky střídavě usedali naši dva klienti - Milan Haboň a Milan Bernát, oba procházející závodní průpravou v rámci projektu Janík motorsport Clients.

 

Den druhý se již nesl ve znamení motokárového tréninku, premiérově na přilehlém Slovakia Karting Center. V týmové motokáře Kosmic Vortex 125ccm, která prošla novými úpravami, navazoval na svůj středeční trénink a pokračoval tak ve své sezónní přípravě, Marek Rybníček, kterého postupně střídali Milan Haboň, Milan Bernát a Milan Vaněček.

Náročné testovací dny nyní vystřídá příprava týmu a techniky na nadcházející vrchařský závod – „Vrbenský vrch“, který startuje již nadcházející víkend, tedy 3.-5. 7. 2020 ve Vrbně pod Pradědem, kde se můžete těšit na zástupce týmu Václava Janíka a Davida Dědka.

 

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře