Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 3. prosince 2019 (19:40) Pavel Jelínek

Indy i jeho Veronika jsou nominováni.

Zdravíme Vážení přátelé!
I když už pro nás letošní závodní sezona dávno skončila, jsme rádi, že se dostavila ještě taková ta pověstná třešnička na dortu.
Tou třešničkou je nominace v anketě ZLATÝ VOLAT, a je to snad poprvé co jsme byli nominováni oba dva tedy:
Michal Indi Dokoupil #23 ZLATÁ ŘIDÍTKA
Veronika Hankocyová #53 CENA ELIŠKY JUNKOVÉ

Už jen samotná nominace je pro nás ocenění, a je to i ocenění (v mnoha případech velmi dlouholeté) spolupráce s našimi partnery a sponzory, kteří za námi stojí po celou dobu. DĚKUJEME VÁM
Touto cestou bychom Vás také chtěli poprosit, zdali nás můžete v anketě podpořit ať už samotným hlasováním, nebo sdílením této informace například na sociálních sítích nebo webových stránkách.
Jen pro připomenutí našich letošních úspěchů. Nejdůležitějším okamžikem bylo pro Michala obhájení loňského vítězství Ulster Grand Prix na MOTO3 Ariane, a vynikající premiéra na Classic Tourist Trophy na Isle of Man, kde získal díky desátému místu v sedle Suzuki GSXR750 1992 Stříbrného Merkura.

 

 

Pro mě bylo nejlepším momentem sezony 15.místo na Manx Grand Prix Isle of Man ve třídě Lightweight, ze kterého zde můžete shlédnout zkrácený onboard 1kolo tedy 60km.


Dění okolo našeho týmu můžete samozřejmě sledovat i na našich facebook stránkách:
 

Veronika #53 https://www.facebook.com/VeronikaHankocyova53/

Indi #23 https://www.facebook.com/iomtt.cz/

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře