Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 5. listopadu 2018 (09:34) Pavel Jelínek

Hlavní atrakcí Mikuláš Rally bude opět okruhová zkouška okolo dostihové dráhy.

Mikuláš Rally je každoročně tradičním rozloučením s rallyovou sezonou. Díky nesmírné popularitě tohoto sportu na Valašsku dokonale zapadá do koloritu automobilových soutěží konaných v průběhu celého roku právě v této oblasti. Svým pojetím, kdy se podnik koná jako zakončení sezony pro závodníky i fanoušky, Mikuláš Rally navazuje na první ročníky oblíbeného Rallysprintu Kopná, který se v prvních letech konal právě v podobném formátu a termínu, jako nyní Mikuláš Rally. 

Trať soutěže je umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín. Ve slušovickém areálu dostihové dráhy bude umístěna servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rally (budova Fagus), hlavní atrakcí ale bude okruhová rychlostní zkouška okolo známé dostihové dráhy.

 

 

Rally nabídne také klasickou rychlostní zkoušku, která bude vytyčena na známých úsecích v okolí Slušovic.

Pořadatelem Mikuláš Rally je Rallysprint Klub v AČR Trnava a jedná se o volný podnik zařazený do oficiálního kalendáře FAS AČR.

Zdroj: Rallysprint Kopná
PR

Fotky

Další články

Komentáře