Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 20. března 2017 (14:30) Pavel Jelínek

Hayden Paddon pojede Sanremo v novince i20 R5!

Hayden Paddon pojede Rallye Sanremo v nové generaci modelu i20 R5

Jezdec týmu Hyundai Motorsport Hayden Paddon se připravuje na své premiérové vystoupení na Rallye Sanremo. Na přelomu března a dubna usedne do speciálu Hyundai i20 R5 nové generace, aby se zúčastnil druhého podniku seriálu italského mistrovství. Účast v soutěži bude pro něj a jeho spolujezdce Seba Marshalla ideální přípravou se další podnik WRC, které se jede na Korsice.

Čistě asfaltový povrch poskytne Novozélanďanovi ideální podmínky pro otestování jeho schopností na tomto povrchu. „Na Rallye Sanremo se opravdu těším. Týden před Rallye na Korsice to bude pro mne ideální příležitost vyzkoušet si podmínky srovnatelné s těmi, které budou na Korsice,“ uvedl Hayden Paddon.
 
Člen týmu Hyundai Motorsport Andrea Adamo k tomu poznamenal: „V Rallye Sanremo startuje několik týmů s naším speciálem Hyundai i20 R5 nové generace, takže nás čeká velmi nabitý a náročný víkend. Věříme ale, že bude pro nás i naše zákazníky úspěšný a že se nám podaří zapracovat na dalším vylepšení našeho vozu.“

 

Společnost Hyundai Motor Co., založená v roce 1967, je součástí skupiny Hyundai Motor Group, která je od roku 2010 pátým největším výrobcem automobilů na světě a zahrnuje přes dvacet dceřiných společností a přidružených organizací působících v různých oborech automobilového průmyslu. Společnost Hyundai Motor provozuje devět výrobních závodů mimo Jižní Koreu a v roce 2016 prodala 4,9 milionu vozidel po celém světě. Vozidla značky Hyundai se prodávají ve 186 zemích prostřednictvím 5 300 dealerství a showroomů.

Hyundai je také první automobilkou na světě, která sériově vyrábí ekologické vodíkové vozy Fuel Cell. Na českém trhu prodeje značky od roku 2007 setrvale rostou. V roce 2016 Hyundai v ČR prodal 20 496 osobních automobilů a dlouhodobě představuje nejrychleji rostoucí značkuna zdejším trhu. Další informace o společnosti Hyundai Motor a jejích produktech naleznete na adrese: www.hyundai.com nebo na českých webových stránkách www.hyundai.cz.

PR

Další články

Komentáře