Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 24. března 2016 (22:09) Pavel Jelínek

Havarijní pojištění se vám v případě nehody vyplatí. Sjednejte si ho jednoduše online.

Havarijní pojištění se vám v případě nehody vyplatí. Sjednejte si ho jednoduše online.

Všichni majitelé vozidel musí mít zřízeno ze zákona povinné ručení. Chrání všechny účastníky silničního provozu, a pokud byste bez něj chtěli jezdit, čeká vás nemalá pokuta. To ale neplatí u havarijního pojištění. To nemusí mít uzavřeno každý. V případě, že jej ale máte, můžete se na silnicích cítit bezpečněji a lépe. V čem tkví jeho výhody?

Proč uzavřít havarijní pojištění?

Ti, kdo jej neměli uzavřeno a stala se jim dopravní nehoda, většinou si jej ihned uzavírají. Havarijní pojištění totiž chrání vozidlo jak v případě havárie, tak v mnoha jiných situacích. Jde o:

Odcizení vozu

Poškození vandaly

Poškození přírodními živly

Neoprávněné použití auta třetí osobou

Velkou výhodou je, že nárok na pojištění vzniká i tehdy, kdy za autonehodu můžete vy, jako řidič. V případě nehody se vám pojištění záhy může vrátit.

Získejte nejvýhodnější havarijní pojištění

Na internetových stránkách iPojisteni.cz si můžete během chvilky porovnat havarijní pojištění a tím ušetřit. Stačí, abyste vyplnili základní informace o vozu – typ vozidla, užití, objem, výkon motoru, rok výroby, výrobce a model vozu, přibližnou cenu, zabezpečení vozidla a pár údajů o vás, jako o majiteli – zda jsem fyzická či právnická osoba, vaše jméno a příjmení, věk, město a PSČ, váš email a telefonní číslo. Také vyplňte bezškodní průběh měsíců a počet pojistných událostí.

Tyto údaje postačí k tomu, abyste si porovnali nejlevnější nabídky. Z pohodlí domova zjistíte, kolik by vás havarijní pojištění stálo, příp. kolik ušetříte v porovnání s vaším stávajícím havarijním pojištěním.

Nečekejte, než budete tento typ pojištění potřebovat a nebudete jej mít zřízeno. Uvidíte, že se vám jeho sjednání dříve či později vyplatí. Přírodní živly, vandalové ani autonehody se nevyhýbají městům ani vesnicím, dálnicím ani vedlejším, klidnějším komunikacím. Cestujte s vědomím, že je o vás pojišťovnou postaráno.


PR

 

Další články

Komentáře