Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 19. června 2017 (11:37) Pavel Jelínek

Gabriela Jílková zazářila i podruhé a v Mostě si připsala druhé vítězství !

Oranžové clio s Gabrielou Jílkovou za volantem dominovalo i druhému závodu Renault Clio Cupu IV. Domácí závodnice získala v dopolední kvalifikaci pole-position a po zhasnutí červených světel na startovním roštu se ujala vedení, které udržela až do cíle.

Ve třídě Clio Cupu III diktoval tempo Milan Haering z Carpek Service. Za ním v úvodu závodu bojovali o pozice Alfred Fischer a Thomas Fischer z týmu MSC Rottenegg. Nicméně byl to syn Thomas, jenž si nakonec dojel pro pohár za druhé místo před svým otcem Alfredem.

V Cruze Cupu si vyjel pole-position Pirmin Weixler, ale na startu ho předjeli Wolfgang Kriegel a David Wassermann. Německý závodník si však záhy poradil se svými soupeři a ve třetím kole převzal první místo. Úřadující šampion Cruze Cupu Wolfgang Kriegel se držel na druhém místě, ale ještě v posledním kole jej předjel Björn Dietrich a posunul se za Weixlera. Na čtvrté pozici a zároveň první mezi nováčky skončil David Wassermann.

 

Clio Cup IV
1. Gabriela Jílková – Carpek Service

Clio Cup III
1. Milan Haering – Carpek Service

Cruze Cup
1. Pirmin Weixler – Magnet-Shop.net

Nejlepší junior
1. David Wasserman - Mainfranken Motodrom Racing Team

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring
10. 9. Brno

 

Zdroj a více zde: http://www.eset-v4.com/
PR

Fotky

Další články

Komentáře