Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 7. října 2015 (10:44) Pavel Jelínek

Finále letošního ME tahačů v Le Mans je tady!! Buggyra si veze dvojnásobek náhradních dílů...

Logistický boss věří ve vítězství zdravého rozumu!

O víkendu se v Le Mans uskuteční poslední podnik letošního ME tahačů. O vážnosti závodu odpovídá i týmové zabezpečení ze strany roudnického Buggyra Technology Centra. 

Jak potvrdil šéf týmové logistiky Petr Marek, zvolil management Buggyry standardní scénář. "Vzhledem k dobrým vztahům s šéfy okruhu v Jaramě jsme v průběhu včerejška a dneška pracovali na standardním servisu a některých specifických úpravách. Teď se kluci připravují k odjezdu. Není ale moc kam spěchat, na okruh v Le Mans je pustí stejně až ve čtvrtek ráno.

" Zítra dopoledne pak vyrazí z Roudnice směr Francie vůz s plasty a nezbytnými náhradními díly. "V Jaramě jsme řešili jenom přehřívání brzd Davidova auta, na druhé straně v Le Mans nebude určitě takové vedro. Prakticky posíláme veškerý materiál, který si kluci objednali, v tomto ohledu nás nic nezaskočí," říká Petr Marek, přičemž ovšem ze strategických důvodů odmítá prozradit, co se skrývá pod pojmem "veškerý" materiál. 

"Řekl bych to asi tak, budeme mít v Le Mans materiál na dva závodní víkendy. Na druhou stranu, pokud někdo předvede to, co před lety předvedl právě v Le Mans Janiec, museli bychom mít připraveny dva kompletní závodní speciály, což není v silách žádného týmu. 


V tomto případě ovšem věřím ve vítězství zdravého rozumu."

Petr Bošnakov
Buggyra
PR

Fotky

Další články