Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 14. července 2019 (12:46) Pavel Jelínek

Dvě cenná bronzová pódia pro brněnský tým ze zmoklého Zandvoortu.

Dvě bronzová pódia pro jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra na zmoklém Zandvoortu!!

Neskutečné představení, štěstí a mistrovská strategie. To jsou hlavní atributy dnešního úspěchu brněnského týmu Mičánek Motorsport v nizozemském Zandvoortu.

Těsně před závodem se nad okruhem prohnala dešťová mračna a na Jakuba Knola s Josefem Zárubou a Libora Dvořáčka s Kurtem Wagnerem tak čekal nelehký úkol v podobě vypořádání se nejen se soupeří, ale také s rozmary počasí.

Závod za rychlejší posádku rozjížděl Jakub Knoll, který si v první polovině s přehledem kontroloval svou pozici. V momentě kdy měly přijít na řadu povinné zastávky v boxech přišla na řadu otázka, jaké obutí zvolit pro druhou polovinu závodu.

 

Více k tomu již říká manažer týmu Jiří Mičánek jr.:

Bylo to padesát na padesát. Všichni jsme ale věřili v Jožku a v jeho schopnosti a tak jsme do druhé poloviny jako jedni z mála zvolili slicky. Když Jožka vyjel a opět začalo lehce pršet zdálo se být vše ztraceno. Déšť ale ustal a i díky výjezdu safety caru předjížděl Jožka jedno auto za druhým.

Poslední tři minuty byli doslova o nervy. Jožka byl pátý ale na osychající trati do konce předjel ještě dva soupeře a postaral se o náš doposud nejlepší výsledek v SuperTrofeu! To stejné se podařilo i naší gentlemanské posádce a to i přesto, že Libor s Kurtem zůstaly na mokrých pneumatikách celý závod.

Je to velký den pro náš tým a já chci tímto poděkovat všem členům našeho týmu!”

ilustrační foto

PR

Fotky

Další články

Komentáře