Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 11. května 2020 (17:55) Karel Lacina

Do australského šampionátu Supercars Eseries nastupují další hvězdná jména

Virtuální australský šampionát Supercars Eseries už na svém startu přivítal několik hvězd, startujících na divokou kartu, a do dalšího závodu v Austinu nastoupí další.


DJR Team Penske si zajistil služby pilota NASCAR Austina Cindrice, což je syn prezidenta týmu Penske Tima Cindrice. Cindric má zatím na svém kontě dvě vítězství v NASCAR Xfinity Series, jichž dosáhl při závodech na klasických okruzích ve Watkins Glen a Mid Ohiu, a je také nejmladším startujícím v klasice 12h Bathurst, kde se postavil na start ve svých 17ti letech.


" Jsem opravdu nadšený, že se zapojím do Supercars Eseries právě na Circuit of Americas. Je to pro mě příležitost, kterou jsem nemohl odmítnout, protože jsem velkým fanouškem tohoto šampionátu. Mám velký respekt k jezdcům, kteří zde týden co týden jezdí a už se moc těším, až si to s nimi rozdám na trati.

Děkuji společnosti Ford Australia, že mě do toho zapojila a těšila se na to, až budu součástí této show".

 

 

 


Svůj první závod Supercars Eseries pojede v Austinu také legendární Craig Lowndes. Doplní tak v Triple Eight dvojici Shane van Gisbergen a Garth Tander a na start nastoupí se svým tradičním číslem 888.


" Moje zkušenosti se simulátory jsou velice omezené, tato fáze přípravy mi doposud chyběla. V posledních několika letech mé aktivní kariéry jsem v minulosti několik her vyzkoušel, ale toto je úplně jiný svět. Chybí zde ten pocit, co dělá auto pod vámi a musíte zcela změnit způsob řízení.

Bylo velice zajímavé sledovat to jako divák a některé situace byly docela vtipné. Jestli mám ve středu porazit jediného jezdce, tak to musí být Jamie Whincup, můj velký přítel a zároveň soupeř".

 

 

Zdroj: Faceb

Neprošlo jazykovou korekturou
 

Další články

Komentáře