Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 5. října 2015 (12:45) Pavel Jelínek

Den otevřené dráhy Masarykova okruhu zve na 25. října

25.10.2015
Den otevřené dráhy 
Atrakce na Dni otevřené dráhy
Jízdy veřejnosti
Probíhají po většinu dne a jsou určeny pro všechny řidiče. Jedna jízda trvá 25 minut. Jízdy jsou určeny všem řidičům s civilními vozy. Cena jedné jízdy je 550 Kč.
Svezení v závodních vozech

Na sedadle spolujezdce můžete proniknout do skutečného závodního světa s piloty týmů Mičánek Motorsport a Šenkýř Motorsport. Nejlepší čeští jezdci vás po dráze svezou v opravdových závodních autech a pěkně ostře.


NOVĚ Simulátor F1
Jaké to je projet se po Masarykově okruhu ve formuli 1? To si můžete vyzkoušet na profesionálním simulátoru. K dispozici budou čtyři stroje, takže svůj výsledek můžete třeba hned porovnat se svými přáteli. Jízdu si užijete zdarma. Simulátor je vhodný i pro děti přibližně od desíti let.
Exkurze
Unikátní možnost nahlédnout do míst, odkud se řídí provoz na závodní dráze nabízejí exkurze po areálu Masarykova okruhu. Jejich účastníci se podívají do tiskového střediska, do místnosti časomíry v řídící věži, dozvědí se detaily o historii okruhu a především nahlédnou na dispečink, který je "mozkem" závodní dráhy. Exkurze jsou zdarma


Motokárová dráha
Zajezdit si na motokárách mohou návštěvníci na minbikové trati Masarykova okruhu. Cena: 150 Kč / 10 min.
Kluzná dráha
Jak ovládáte vaše auto v krizové situaci otestujete na kluzné ploše v areálu Masarykova okruhu. Jak ji projet co nejbezpečněji, vám poradí zkušení instruktoři.
RC modely
Zejména děti si užijí ježdění se špičkovými modely aut. V sálu nad závodními boxy bude připravena dráha, úkolem účastníků je provést jí autíčko co nejlépe a nejrychleji. Těm nejmenším s tím pomůže zkušený instruktor.


NOVĚ Cestářské rodeo
Ovládat těžký nákladní vůz s pluhem není žádná legrace. Na nadcházející zimu budou silničáři trénovat v soutěži Cestářské rodeo, která se uskuteční při Dni otevřené dráhy na Masarykově okruhu. Přijďte se podívat na umění těch, kteří se celou zimu starají o to, abyste bezpečně dojeli domů. Jedno vozidlo bude vyhrazeno i pro veřejnost, cestáři vás v něm rádi svezou.

http://www.automotodrombrno.cz/
PR

Fotky

Další články