Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 2. září 2019 (14:02) Pavel Jelínek

Dakarský speciál na Prague Car Festivalu.

Dakarský Ford Ranger na prestižním Escape6 Prague Car Festival

Zveme všechny fanoušky rychlých a vytuněných aut na Escape6 Prague Car Festival – největší výstavu v České republice zaměřenou na tuning a performance, která se koná v PVA Expo Praha Letňany od soboty 31.8. do neděle 1.9.2019, kde se očekává 27 000 návštěvníků. Čeká na Vás bohatý program: na venkovním prostoru budou k dispozici zážitkové jízdy se supersporty, drift taxi, drift trike, jízdy s rallye speciálem.

Pro děti pak dětské motokáry, dopravní hřiště, šlapací dráha, buggyny a další aktivity. 


Uvnitř je možné vyzkoušet zajímavé simulátory a velké množství herních konzolí; návštěvníci se mohou zúčastnit tomboly, workshopů v leštění a polepování automobilů, pozorovat vystoupení v rámci volby Miss Tuning, která letos vzejde z finalistek Miss České republiky a další body programu. Zajímavá bude také sekce magazínu Drift&Tuning, ve které proběhnou besedy se zajímavými lidmi a soutěže o věcné ceny.


Navíc zde bude vystaven náš závodní speciál Ford Ranger Dakar, který si budete moci důkladně prohlédnout. Pro fanoušky budou k dispozici nejnovější plakáty, dakarské knihy a prezenty našich partnerů.


„Bohužel nemohu být osobně přítomen na této výjimečné akci, ale jsem rád, že si fanoušci budou moct vychutnat náš dakarský závodní speciál v novém designu. A úžasná videa ze závodů z Jižní Ameriky a Afriky.“ dodal Tomáš Ouředníček.


Česká na Vás až na 800 exponátů na více než 29 000 m2 výstavní plochy.

 

 



www.southracing.cz
Tomáš Ouředníček
pilot
David Křípal
co-pilot


PR
 

Fotky

Další články

Komentáře