Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 13. ledna 2020 (10:42) Pavel Jelínek

Dakarská karavana se již v únoru zastaví také v Brně .

Posedlí Dakarem míří do Brna

Český tým Big Shock Racing má za sebou první polovinu nejnáročnějšího motoristického závodu na světě, Rallye Dakar 2020. A vede si velice dobře. V tuto chvíli ještě není jasné, jak další velké dobrodružství našich závodníků skončí. Během 12 dní musejí ujet přes 7000 km.

Jistotou však je, že bezprostředně po návratu ze Saúdské Arábie se Martin Macík, František Tomášek, David Švanda, Jan Brabec a další členové týmu Big Shock Racing osobně potkají se svými fanoušky, aby jim předali své zážitky na besedách Posedlí Dakarem.

Dakarská karavana se 6. 2. zastaví také v Brně v Zoner BOBYHALL.

Podle informací pořadatelů nás to nejtěžší teprve čeká. Saudské Arábie ale už teď nabídla pestrou trať, tisíce kilometrů ujetých v kamení i pouštích. Po polovině Dakaru už máme zážitků hromadu. Nenudíme se my za volantem a nudit se určitě nebudou ani diváci, kteří za námi přijdou na besedy Posedlí Dakarem,“ vzkazuje pilot kamionu Martin Macík.

Fanoušci se mohou těšit na pořádnou dávku adrenalinu, svérázný humor, neuvěřitelné příhody, nezveřejněná videa z kritických míst, informace ze zákulisí. Dostanou šanci osobně se potkat s přímými účastníky nejnáročnějšího motoristického závodu a společně si užít interaktivní smršť plnou zážitků, chlapské hravosti a dakarských vtípků. Posedlí Dakarem budou vyprávět příběh kluků, kteří zažili opravdové dobrodružství a pokusili se uspět mezi nejlepšími.

V tuto chvíli jízdu českých závodníky sledují miliony diváků po celém světě. Ale Martin Macík je přesvědčený, že nic nepřekoná sílu osobního setkání, kdy je přirozené zeptat se na cokoliv, podat si ruku a říci si vše důležité. Proto také besedy vznikly. Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí.

 

Předprodej vstupenek byl zahájen v síti Ticketportal. www.posedlidakarem.cz

 

 

Další informace na:  Web: www.posedlidakarem.cz

FB Big Shock Racing: http://www.facebook.com/bigshockracing

FB Martin Macík: https://www.facebook.com/martinmacikjr

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pZC9Ufi9knk&t=5s  

PR

Fotky

Další články

Komentáře