Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 12. března 2020 (00:14) Pavel Jelínek

Dakar Show Litomyšl 2020 se nakonec nemůže uskutečnit.

Plánovaný 1. ročník Dakar Show v Litomyšli musel být nakonec vzhledem ke známým  skutečnostem a karenténě s omezením větších akcí s návštěvou vcětšího počtu lidí zrušen.
 

V předchozích letech se řada účastníků rallye Dakar pravidelně potkávala v Sosnové u České Lípy, kde ale letošní akce byla zrušena z jiných důvodů jž dříve. Náhradou měla být  premiérová akce  Dakar Show v Litomyšli, ale bohužel.

V předzámčí v Litomyšli týmy své bivaky nerozbalí.  Přitom účast  přislíbila řada zvučných jmen, jako Aleš Loprais, Boris Vaculík, kompletní tým Orion – Moto Racing Group (Engel, Michek, Kubiena), Tomáš Ouředníček, Zdeněk Tůma, Jan Veselý, Rudolf Lhotský nebo hvězda autocrossu a budoucí účastník dakarského závodu Václav Fejfar.

 

Letos tedy akce podle infomací pořadatelů nebude, ale třeba se něco podobného povede na podzim nebo  pak  za rok na jaře...

"S lítostí vám musíme oznámit, že na základě včerejšího rozhodnutí vlády se připravovaná Dakarská show plánovaná na 21. března 2020 v Litomyšli ruší. Všem děkujeme za zájem o show a přeje vám hodně sportovních i osobních úspěchů s sezóně 2020.  Věříme, že příští rok se akce uskuteční a budeme mít možnost vás přivítat v Litomyšli," sdělil nám za organizační tým a za společnost Orion a Moto Racing Group provozní ředitel společnosti  Bořek Kykal.

foto týmů

 

 

Fotky

Další články

Komentáře