Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 20. září 2018 (17:09) Pavel Jelínek

Czech Truck Show Brno 2018 přijíždí o víkendu do Brna.

CZECH TRUCK SHOW 2018
AKCE SE KONÁ 21.-23.09.2018
Areál Hněvkovského, Brno - KOMÁROV

3 DNY SHOW NA MAXIMUM


NEJOČEKÁVANĚJŠÍ AKCE PODZIMU
SRAZ TRUCKŮ Z CELÉ EVROPY
posádky DAKAR
výstava kamionové techniky
Přes 20 hudebních skupin

zábava a atrakce pro každého


Více informací naleznete na www.tuty.tv nebo www.czechtruckshow.com
Vstupenky lze zakoupit i přímo v areálu, avšak za níže uvedenou cenu:
Typ Cena
Permanentka Základní vstupné 1.000,- Kč
Děti 11-14 let 500,- Kč
Senior 65+ 500,- Kč
Student -26let 750,- Kč
Pátek 21.9 Základní vstupné 700,- Kč
Děti 11-14 let 350,- Kč
Senior 65+ 350,- Kč
Student -26let 525,- Kč
Sobota 22.9 Základní vstupné 700,- Kč
Děti 11-14 let 350,- Kč
Senior 65+ 350,- Kč
Student -26let 525,- Kč
Neděle 23.9 Základní vstupné 350,- Kč
Děti do 14 let 250,- Kč
Rodina (2+2) 700,- Kč
Zvýhodněné vstupenkyCzech Truck Show Brno 2018 přiváží mimo jiné i skvělý program pro celé rodiny! Organizátoři akce v termínu od 21. do 23. září v areálu Hněvkovského v Brně Komárově, myslí také na rodiny s dětmi. Program Family zóny se připravuje ve spolupráci s „natuty mladou televizí” TUTY, Bruno family parkem a dalšími. Kromě skvělého programu nebudou chybět dětské hry a soutěže, fotokoutky, zkušení animátoři nebo skákací hrady a další oblíbené atrakce. 
Užijte super neděli s Family TUTY Day! Součástí neděle 23. září bude program s celostátní televizí TUTY, která těší děti a mládež svým vysíláním již přes rok. Navštívit můžete třeba TUTY kino s vysíláním populárních animovaných filmů a seriálů. Nadupaný bude program na speciálním TUTY Stage. 
Zde vystoupí uskupení Kašpárek v Rohlíku, zpěvák Timmy White, Museři (Pjay, Adam Kajumi, Mína is Best, Nachty, Naty Hrychová), animátoři Wikiho svět s programem Šmoulové nebo Mimoni, tanečníci z baletní školy Filia a další. Využít můžete autogramiády, fotokoutky, trenažéry závodních aut a tahačů a mnoho dalšího. 
Vše doplní malování s rádiem Krokodýl, program s ČESMADem, občerstvení vhodné pro dětská bříška nebo kavárničky pro dospělé. 
Mediální partner TUTY TV je televize naladitelná nejen v Brně a okolí běžnou anténou. Dále ji lze sledovat přes satelit (Skylink), kabel (UPC a další) nebo IPTV. TUTY vysílá převážně populární animované seriály pro děti a mládež (Teletubbies, Winx Club, Hasič Sam, Bořek stavitel a další) a několik vlastních pořadů pro teenagery (například klipovou TUTY Chart). 


Crossfit new park Brno rozhýbe Safe zónu 
CrossFit je vysoce funkční cvičení, které je vhodné opravdu pro všechny zájemce. Konkrétně se jedná o zdravé cvičení převážně s vlastním tělem, tedy bez zbytečných strojů. Přijďte za námi do Safe zóny a naučíme Vás cviky provádět správně. Pro oživení nebudou chybět ani závody a soutěže nebo ukázky různých druhů tréninků – ať už crossfit trénink s Luckou Štěpánikovou nebo strongman trénins Alešem Pagačem. V neděli si můžete vyzkoušet trénink, třeba islovou gymnastiku nejen pro dospělé s Robinem Holíkem nebo crossfit s Katkou Vašíčkovou. Nebudou chybět ani soutěže pro děti o drobné ceny! 
CrossFit New Park – Největší oficiální CrossFit box pro funkční cvičení v Brně 
Každý si najde své místo na cvičební ploše o rozloze 800 m2. Pro zázemí máme 400 m2, prostorné sprchy, šatnu, masérnu a místo pro posezení po tréninku. Všechny myslitelné druhy vybavení – klec, vzpěračská stanoviště, pneumatiky, prostor na tahání saní, GHD, slamball, těžké řetězy, místo pro gymnastiku, jógu a mnoho dalšího, posunou Váš trénink zase o kousek dál. Vytváříme místo, kam se budete rádi vracet. Vytváříme místo, které se stane vaším druhým domovem. Vytváříme místo, kde se setkáte se zajímavými lidmi.

http://www.czechtruckshow.com/
PR

 

 

ilustrační foto

Fotky

Další články

Komentáře