Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 16. června 2015 (10:39) Josef Hudec

Czech Stunt Day 2015. V Ostravě již brzy.

Letos již 3. ročník úspěšné akce pro všechny milovníky extrémní jízdy na motorce a přehlídku české Stunt Ridingové špičky.

Jako každoročně bude akci hostit ostravský Polygon Libros a to nádherná asfaltová plocha Centra Bezpečné Jízdy.

V letošním konceptu bude opět soutěžit maximálně 30 jezdců ze kterých se po kvalifikačních jízdách vybere 10 nejlepších. Ti si to rozdají v další finálové jízdě o titul nejlepšího českého moto kaskadéra roku 2015.

S akcí je spojený opět bohatý doprovodný program: Zážitkové lety helikoptérou - kultovní spanilá jízda motorkářů Ostravou v doprovodu PČR - adrenalinové jízdy ve speciálech tatra 813 8x8 - kaskadéři na čtyřkolkách - stunt living ramp, Blog pro mladé kaskadéry, Stunt Riding pro ženy a mnoho dalšího, ale samozřejmě opět exkluzivní překvapení, které zveřejníme v tu nejlepší chvíli.. Můžete se těšit :))

Vstupné 100kč - zahrnuje opět dárek pořadatele, a jako každoročně bude vstupné slosovatelné o velmi krásné zajímavé věcné ceny, nejen pro motorkáře.

Program je opět připraven pro celou rodinu. Pro děti připravujeme atrakce,, doprovodné show, k vidění budou také další motorsportové výstavy, skákací hrady, soutěže a zábava.

Parkováni pro vozidla je před areálem firmy Libros. Parkování pro motorkáře je v ceně vstupného uvnitř areálu. Občerstvení zajištěno formou stánkového prodeje. Sociální zařízení zajištěno.

Program

10:00 Otevření brány pro veřejnost

10:30 Volné tréninky

11:00 Kvalifikace

13:00 Spanilá jízda motorkářů přes celou Ostravu

14:00 soutěže

15:00 Vyhodnocení kvalifikace

16:00 Finálové jízdy kaskadérů

17:30 Koncert ELEANOR GRAY

18:00 Vyhlášení výsledků, předání cen

19:00 After party

 

Předprodej vstupenek

INFORMAČNÍ CENTRUM FORUM NOVÁ KAROLINA

MOTOBAR U HANKY, Bravantice

Další články