Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 14. října 2019 (17:20) Pavel Jelínek

Chtějí přenést know-how francouzského luxusu, rafinovanosti a stylu do automobilového prostředí.

ZNAČKA DS V ČR JE PARTNEREM LIFE IS FASHION : NETWORKING NA TÉMA MINIMALISMUS

Značka DS si klade za cíl přenést know-how francouzského luxusu, rafinovanosti a stylu do automobilového prostředí. Vyznává avantgardní styl, prvotřídní servis, odpovědný a novátorský přístup v tvorbě automobilů. V příštích několika týdnech uvede na trh vozy s plně elektrickým a plug-in hybridním pohonem.

V letošním roce se značka DS spojila s českým projektem Life is Fashion (LIF), který sdílí podobné hodnoty. Jeho cílem je představit české návrháře, lokální tvorbu a upozornit na problematiku „udržitelné módy“ a „fastfashion“.

Vyznáváme společné hodnoty jako jsou: Návrat k řemeslu – Slow fashion, Originalita – Kvalita, Nekonfekce – Na míru, Udržitelná móda.

Druhou společnou letošní akcí se značkou DS je „Life is Fashion Networking“ na téma Minimalismus, který proběhne 23. 10. v Institut módní tvorby.

Jedním z bodů programu je exkluzivní představení nových kolekcí na sezónu podzim/zima. Těšit se můžete na návrháře osobně, jejich kolekce a příběh. Ti budou jako již tradičně ve skvělé atmosféře připraveni odpovídat na všechny dotazy a vysvětlí i nevysvětlitelné. Akce s podnázvem Networking má za cíl mluvit o módě s návrháři, ale i ostatními návštěvníky LIF.

Kromě toho se můžete těšit na představení úplně nového obchodu VONA second chance a jejich outletové kousky od Miroslava Bárty, Sophistic by Veronika, LKN_Elena Kožuszniková a dalších.

Do Minimalismu patří i pořídit si jednu kvalitní kabelku na celý život. Proto přijala pozvání i Šárka Rychtářová z Pre Loved, která se jako téměř jediná v ČR zabývá rozpoznáním originálů a napodobenin kabelke. Ta osobně představí pár tipů, jak poznat originální kabelku od fake.


PROGRAM

16:00 h – Začátek, networking

17:30 h – Představení Institutu módní tvorby a VONA second chance

18:00 h – Kapsulový šatník – Slow femme

19:00 h – Jak poznat originální kabelku od fake – Šárka Rychtářová, Pre Loved

19:30 h - Ergonomická obuv z recyklovaných materiálů - Sabina Rich

20:00 h – Představení návrhářů

22:00 h - Zakončení

K vidění bude kolekce návrháře Pavla Berkyho, který je tváří letošního roku Life is Fashion, Sabina Rich mladá návrhářka, která se svoji obuvnickou značkou vyrábí ortopedickou obuv z recyklovaných materiálů. Představí se také Veronika Rydlová, ta vyvíjí body na úlevu od menstruačních bolestí nebo Roman Humlíček s džínami na míru.

 

Akce se koná ve středu, 23. 10. od 16:00 do 21:00 h v Institutu módní tvorby, Korunní 101, Praha 2. Jako již tradičně vyzývají pořadatelé návštěvníky, aby si na akci prostřednictvím webových stránek https://lifeisfashion.cz/popup-butik/2019-10 návštěvníci zajistili vstupní heslo. Bez něj se totiž na akci nedostanou.

 

Více na www.lifeisfashion.cz

O DS AUTOMOBILES

Ambicí značky DS Automobiles, která vznikla v roce 2015 a opíráse o avantgardní duch a výjimečné dědictví vozu DS 19 z roku 1955, je ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. Značka DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.

Druhá generace modelů DS, která je určena pro zákazníky usilující o vyjádření své osobnosti i prostřednictvím vozů, které v sobě spojují eleganci a špičkové technologie. Vozy SUV DS 7 CROSSBACK a DS 3 CROSSBACK jsou prvními zástupci řady značky DS, kterou bude tvořit celkem šest modelů a všechny budou v nabídce i ve verzi s elektromotorem s označením E-Tense.

Pro své náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles také program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna v 32 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou na začátku roku 2019 tvoří po celém světě 400 showroomů DS Stores a DS Salons Plus.

Všechny novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France
a o DS na mezinárodní úrovni na www.DSautomobiles.com    @DS_Official

l

 

PR

Další články

Komentáře