Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 14. srpna 2015 (09:45) Pavel Jelínek

České i zahraniční motocyklové legendy se ukázaly v centru Brna

Čestné kolo motocyklových legend v centru Brna

Na počest 50. výročí brněnské motocyklové Grand Prix se 13.srpna 2015 konala v centru Brna zajímavá akce pro příznivce motoristického sportu. České i zahraniční legendy z doby minulé i současné, které závodily jak na starém přírodním okruhu, tak i na současném Automotodromu, se projely na historických i nových motocyklech na trase Nová radnice, Dominikánské náměstí, náměstí Svobody a zpět.

Přítomní diváci tak měli možnost aplaudovat a vyjádřit úctu osobnostem jako je mj. Phil Read, Wayne Gardner, Loris Capirossi, Bohumil Staša, Peter Baláž, Pavel Dekánek, včetně jezdců, kteří aktuálně  reprezentují Českou republiku  na mistrovství světa Moto GP v tomto roce. Dorazili Karel Abraham, Karel Hanika i Jakub Kornfeil.

Tato důstojná připomínka v rámci kulatého výročí  Grand Prix ČR se může stát zajímavou tradicí s možností opakování i v dalších letech. ( pozn. red .: pokud se Brno pojede, že ................................)

Text :  Zdeněk Brázda

foto:  Zdeněk Brázda a Pavel Jelínek

Fotky

Další články