Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 13. září 2019 (10:46) Pavel Jelínek

Česká filharmonie nadále s podporou automobilky.

ŠKODA AUTO PARTNEREM ČESKÉ KULTURY

ŠKODA AUTO PARTNEREM ČESKÉ KULTURY

Česká filharmonie s podporou ŠKODA AUTO i v nové koncertní sezoně

Do své, v pořadí již 124. koncertní sezony, odstartovala Česká filharmonie opět po boku se svým tradičním partnerem, společností ŠKODA AUTO.

ŠKODA AUTO je partnerem České filharmonie od roku 1993, zejména v posledních letech se ve spolupráci s managementem našeho prémiového hudebního tělesa podařilo rozvinout řadu zajímavých projektů.

Mladoboleslavská značka tak například výrazně podporuje Open Air koncert České filharmonie, který se na závěr každé sezóny koná pro širokou veřejnost před Pražským hradem a s filharmonií na něm dosud vystoupily talentované děti z hudebních škol, romský soubor Čhavorenge vedený Idou Kellarovou, či americký gospelový soubor.

Vedle finanční podpory České filharmonie ŠKODA AUTO zajišťuje také mobilitu umělců vozy ŠKODA SUPERB a KODIAQ. Svůj pozitivní vztah k motorismu ukázal při nedávné návštěvě v Mladé Boleslavi také šéfdirigent Semjon Byčkov, který zde převzal do užívání vůz KODIAQ s motorem 2.0 TSI ve špičkové výbavě Laurin & Klement.

Česká filharmonie patří prakticky již od svého založení v roce 1896 na špičkové místo. Pod vedením generálního ředitele Davida Marečka a taktovkou světově uznávaného šéfdirigenta Semjona Byčkova pravidelně vyprodává koncertní sály v Japonsku, USA, Velké Británii i v Číně, nemluvě o domácí půdě pražského Rudolfina. ŠKODA AUTO dlouhodobě podporuje prestižní české kulturní instituce; vedle České filharmonie je to Národní divadlo, Národní galerie Praha, či operní festival Smetanova Litomyšl nebo největší filmový festival pro děti a mládež FilmFest Zlín.

PR

Zdroj

Další články

Komentáře