Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 23. června 2020 (12:40) Pavel Jelínek

Čekaní zkrátil týmu Mičánek Motorsport festival BRNO REVIVAL.

Čekaní na další testy zkrátil festival BRNO REVIVAL

Letošní, v pořadí již pátý ročník, ojedinělé motoristické akce BRNO REVIVAL festival rychlosti mezi pavilony, se oproti původním plánům nakonec uskutečněn jako jednodenní akce. Domácí tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra se při této příležitosti prezentoval na ploše areálu brněnského výstaviště hned dvěma krásnými vozy. Tím prvním byla aktuální specifikace vozu Lamborghini Huracán SuperTrofeo Evo a tím druhým krásné Porsche 997 GT3 CUP.


„Letošní sezóna je poznamenána koronavirem snad ve všech směrech a o to cennější pak je, že se tato báječná akce nakonec uskutečnila. Pro nás už je účast na revivalu takřka povinností a pokaždé jsme tady moc rádi. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří si i přes nepřízeň počasí našli cestu sem na výstaviště,“ řekl před skončením akce manažer týmu Jiří Mičánek jr.


Celou akci odstartoval již v pátek odpoledne happening v Bosonohách, kde byly slavnostně odhaleny nově zrekonstruované boxy původního okruhu. Těm nyní dominuje nádherné sto metrů dlouhé grafitti, jenž mapuje slavnou éru československého motorsportu. Vše začíná rokem 1930 u Elišky Junkové a končí v roce 1986 u Jiřího Mičánka seniora.

 

 

 

 


„Pátečního happeningu se účastnila celá řada hostů a vše se neslo ve velice slavnostní atmosféře. Myslím, že
ze starých boxů se nyní stane skutečná atrakce, kde se každý rád zastaví a zavzpomíná na ty roky, které nás
všechny formovali a nasměřovaly až do těchto časů.

Teď už ale musíme vše sbalit a připravit k odjezdu na Slovakia Ring, kde nás ve středu čekají další testy,“ uzavírá Jiří Mičánek své povídání o vydařeném brněnském víkendu.

 

 

 

 

 

https://youtu.be/-SHcD6WaGKM

 

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře