Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 19. srpna 2015 (23:38) Pavel Jelínek

CAMS připravuje DVA velké závody v motokrosu. Plus MX akademii pro mladé jezdce!

MOTOKROSY pod hlavičkou brněnské CAMS se zatím letos tak nějak nekonají. Nicméně  jak bude ujasněno financování, měla by zkušená agentura Forsage uspořádat dva velké závody, jak nám prozradil Honza JUŘIČKA, šéf a majitel zmíněné agentury, která má na kontě desítky, či spíše stovky úspěšně uspořádaných závodů.          


Forsage s Divizí motokrosu CAMS připravuje konkrétně DVA velké závody a to v září v Opatově a v říjnu v Třemošnici. Bude se jednat o  dvoudenní akce, kdy první den se uskuteční vždy "Motokrosová AKADEMIE".
Ta bude určena pro jezdce 55 ccm + 65 ccm + 85 ccm + Junior, pro něž bude vše zdarma a v režii CAMS (kvalitní trenéři, příprava speciálních sekcí tratě, teoretická příprava, videozáznamy atd.). Což by měl být přínos CAMS pro rozvoj našeho MX.


Druhý den pak budou následovat závody IM ČR MX CAMS 2015 ve třídách 85 ccm + MX2/Junior + Open, a k tomu ukázkové jízdy dětských tříd 55 ccm a 65 ccm.
 
Jakmile bude  vše s vedením CAMS potvrzeno a zajištěno, sdělíme na motormixu další podrobnosti.

 

ilustrační foto
                                               

Fotky

Další články