Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 27. února 2020 (21:24) Karel Lacina

Broc Pearson po zranění připraven na souboje v australských supersportech.

V roce 2018 měl těžkou nehodu Broc Pearson po které strávil dlouhý čas na nemocničním lůžku. Celé martyrium skončilo až poté co mu byly z těla odstraněny šrouby a výztuhy, ale i v sezoně 2019 nemohl mít na motocykl ani pomyšlení.

Nyní už je ale 19ti letý jezdec plně připraven nastoupit o víkendi na závodní trať, a s Yamahou YZF R6 hodlá bojovat o medailové pozice v australském šampionátu Supersport.

 


" Testy před měsícem nebyly vůbec špatné, bylo opravdu velice dobré dostat pár dní zabrat, protože od Sydney 2019 jsem neměl šanci díky operaci usednout na motorku. Znamenalo to, že jsem se čtyři měsíce nesvezl a vzhledem k tomu byly výsledky hodně slušné, i když jsem vůbec nebyl fyzicky na sto procent připraven.

V posledních několika týdnech jsem si však všiml, že moje kondice a síla výrazně vzrostla a díky kvalitnímu měsíčnímu tréninku jsem v nejlepším stavu, v jakém jsem kdy byl. 


Rok 2019 byl pro Pearsona dobrým rokem a jak říká, hlavním cílem bylo zůstat nezraněný.


" Dva roky zpět to pro mě bylo peklo, protože jsem tvrdě skončil na zemi a potom na nemocničním lůžku. Proto byl pro mě loňský rok tak důležitý s ohledem na to, zůstat bez zranění. Letos nechci být třetí nebo druhý, chci se vrátit až na vrchol a být nejsilnějším jezdcem. Ale je tu pár kluků, kteří udělali velký pokrok. Vepředu bude určitě jezdit Nic Liminton, Oli Bayliss je hodně rychlý a Tommy Toperis úplně nejrychlejší, a bude tím na koho se nejvíce zaměřím".

 

Zdroj: ASBK

Neprošlo jazykovou korekturou
 

Další články

Komentáře