Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 29. září 2015 (11:20) Pavel Jelínek

Brněnské stříbro potvrdilo tituly Vicemistrů pro Valáška a Horňáka

Milan Valášek a Miroslav Horňák se s letošní sezónou MMČR rozloučili stříbrem

Brněnské stříbro potvrdilo tituly Vicemistrů pro Milana Valáška a Miroslava Horňáka

Tradiční zářijová Podzimní cena, nebo-li víkend Masaryk Racing Days, udělal tečku za letošní sezónou Mezinárodního mistrovství České republiky na okruzích.

V rámci vytrvalostního závodu třídy -3.500 ccm se představil také domácí tým IP Racing Shop a jeho jezdci Milan Valášek a Miroslav Horňák. Jezdci s černožlutou Ginettou G 50 vstoupili do víkendu úspěšným ziskem pole position, kam je posunul kvalifikační čas 2:10.615.

Po samotném hodinovém závodě pak československé duo vystoupalo na stříbrný stupínek, který jim patří také v konečném hodnocení Středoevropského zónového mistrovství a MMČR ve vytrvalosti.

"Účast při domácím podniku je pro nás v každém roce velkou radostí. Přijde se na nás vždy podívat spousta přátel a partnerů a tak jsme rádi, že jsme se jim mohli odvděčit ziskem pódiového umístění. S koncem národního šampionátu, však naše sezóna ještě nekončí. Hned příští týden nás čeká rakouský Histo Cup na Red Bull Ringu a v závěru října bychom se měli svézt ještě při závěrečném podniku STT na Hockenheimringu," řekl po skončení vytrvalostního závodu Milan Valášek.

Mimo sobotní vytrvalosti se Milan Valášek představil také ve dvou závodech Sprintu.

„V letošním roce jsme v rámci zónových víkendů moc sprintu nejeli a tak jsme se před Brnem rozhodli, že se doma ukážeme v plné parádě. Není to sice naše parádní disciplína, ale dvě čtvrtá místa beru jako výsledek, se kterým mohu být spokojen,“ dodává Milan Valášek.

Web týmu: www.ginettaracing.cz
Facebook: www.facebook.com/ginettaracing.cz

PR
 

Fotky

Další články