Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 20. června 2015 (07:59) Pavel Jelínek

Brňan Ondra Ježek ovládl tréninky v italském Misanu

Ondra Ježek ovládl druhý trénink v Misanu, v elitní trojce byl i v tom prvním

Sedmý závod Světového poháru Superstock 1000 odstartoval v pátek v italském Misanu dvěma měřenými tréninky. A parádně se předvedl český motocyklový závodník Ondra Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati. V úvodním tréninku byl třetí, v tom druhém se dokonce nenašel žádný jezdec, který by byl rychlejší než on.

Ondra jel před deseti lety v Misanu svůj první světový závod a podle pátečních tréninků by se dalo říct, že mu italský okruh chce k tomuto výročí přichystat dárek v podobě parádního výsledku.

Alespoň tomu napovídají výsledky. Třetí a první místo z tréninků potvrzují, že český jezdec je ve formě.

„Jsme na výsost spokojení s prvním i druhým tréninkem. Zejména samozřejmě s tím druhým, kde jsem byl první. Ihned jsme smazali ztrátu na ostatní týmy, které tu testovaly, což bylo ohromně pozitivní,“ uvedl Ondra po trénincích a nemohl si vynachválit svou Ducati Panigale R.

„Motorka funguje velmi dobře. Uvidíme, zda menší změny do sobotního tréninku a kvalifikace přinesou další posun a zlepšení,“ dodal Ondra.

V sobotu je na programu třetí trénink od 9 hodin. Kvalifikace pak startuje v 16:55 hodin.

PR

Fotky

Další články