Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 18. prosince 2018 (15:29) Pavel Jelínek

Battlax Hypersport S21 pro ohromující S1000RR .

Bridgestone Battlax Hypersport S21 pro nový ohromující motocykl BMW S1000RR

Bridgestone, největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů, bude dodávat pneumatiky Battlax Hypersport S21 jako originální výbavu pro nový ohromující motocykl S1000RR, vyráběný společností BMW Motorrad.

Společnost Bridgestone vyvinula specifickou verzi pneumatiky Battlax S21 pro použití na novém motocyklu S1000RR, který nabízí dechberoucí výkony.

 

Přední pneumatika S21 obdržela optimalizovaný profil prostřední části běhounu mezi ramenními oblastmi, který zaručuje ještě lepší ovladatelnost a preciznost při průjezdu zatáčkou a vynikající neutrální chování motocyklu. Technologie třísekční směsi a plniva v oblasti patky s vysokou tuhostí optimalizují tlumení a stabilitu.

 

Zadní pneumatika S21 poskytuje vyšší stabilitu a adhezi při průjezdu zatáčkou prostřednictvím specifické směsi v horní části a vyšší tuhosti centrální části běhounu mezi ramenními oblastmi díky technologii bezešvého ocelového nárazníku Bridgestone MSB (Mono Spiral Belt).

 

„Po mnoha letech dodávek našich pneumatik Hypersport S20 Evo pro předchozí model S1000RR bylo naším cílem poskytnout značce BMW Motorrad pneumatiku, která umožní jezdci využívat veškerý potenciál tohoto nového superbiku. Využili jsme veškeré své know-how z hlediska technologií a materiálů a veškerou svou vášeň, abychom dosáhli mimořádně vysoké úrovně výkonů, požadované značkou BMW Motorrad,“ vysvětluje Nico Thuy, vedoucí evropské divize motocyklových pneumatik ve společnosti Bridgestone EMEA.

„Nová zakázka na originální výbavu potvrzuje kvalitu našich produktů i naše vedoucí postavení v oblasti technického vývoje pneumatik, které je založeno na našich mnohaletých zkušenostech z motoristického sportu a na našich dlouhodobých aliancích s prémiovými výrobci, jako je BMW Motorrad.

 

Na tento úspěch jsme velmi hrdí a těšíme se, že budeme moci značku BMW Motorrad podporovat při překonávání dalších vzrušujících výzev.“

 

Battlax Hypersport S21 pro BMW S1000RR bude na celém světě k dispozici od roku 2019 v níže uvedených rozměrech:

120/70 ZR 17 M/C (58W) specifikace S21F U 190/55 ZR 17 M/C (75W) specifikace S21R U

 

Chcete se dozvědět více o společnosti Bridgestone a motocyklech? Sledujte nás na motocyklových stránkách Bridgestone Moto na Facebooku a Instagramu, případně navštivte webové stránky www.grippingstories.com a www.bridgestone.eu.

 

Společnost Bridgestone v Evropě, na Středním východě a v Africe

Jsme zastoupením největší společnosti na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů v regionu EMEA. Již téměř 90 let poskytujeme jistotu, že se lidé i zboží dostanou na místo určení s nejvyšší mírou komfortu a bez zdržení. Dnes to platí v ještě větší míře než dříve, a proto nám zákazníci svěřují nejvýznamnější úkol: zajistit spojení vozidla s vozovkou. Jsme vynikající chemici, inženýři a datoví analytici a provozujeme jedny z nejvyspělejších výrobních závodů v Evropě, disponujeme nejlepšími technologiemi na světě a vynakládáme značné investice do výzkumu a vývoje. Nekompromisně se zaměřujeme na poskytování skutečných řešení skutečných problémů, jimž řidiči čelí na silnicích každý den. Umožňujeme jim spolehlivou a bezpečnou jízdu za všech podmínek.

Více informací o společnosti Bridgestone v regionu EMEA naleznete na webových stránkách www.bridgestone.eu a www.bridgestonenewsroom.eu. Sledujte nás na portálech Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a LinkedIn.

 

PR

Další články

Komentáře