Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 11. srpna 2019 (08:33) Pavel Jelínek

Barum Czech Rally Zlín nově podpoří i zlínská farmaceutická společnost.

Novým partnerem je farmaceutická společnost Noventis

Mezi nové partnery 49. ročníku Barum Czech Rally Zlín se zařadila zlínská farmaceutická společnost Noventis, jejíž historie se započala v roce 1991. Zaměřuje se zejména na oblast výroby léčiv, další specializací je výroba doplňků stravy. Mezi produkty společnosti Noventis tak patří prostředky podporující imunitní, nervový, trávící a kardiovaskulární systém či mimo jiné přípravky pro krásu a zdraví.

 

Jedná se o první spolupráci firmy Noventis s.r.o. s Barum Czech Rally Zlín. Jsme rádi, že se tohoto projektu účastníme. Spolupráce pro nás byla perfektní. Pracovat s týmem lidí z Barum Czech Rally Zlín a zároveň mít možnost podílet se na této legendární události pro nás bylo radostí,“ podotkla Ing. Martina Orságová ze společnosti Noventis.

 

Barum rally a Noventis spojuje nejen sídlo ve Zlíně, soutěžní posádky jsou mnohdy sportovci na nejvyšší úrovni a musí se udržovat ve formě. V portfoliu výrobků firmy nejsou jen léčiva, ale také doplňky stravy a kosmetika. Výrobky této společnosti nejsou veřejnosti vůbec neznámé a v běžném životě se s nimi setkává.


Noventis klade na výrobu svých přípravků vysoké nároky. Vždy používá jen velmi kvalitní a pečlivě vybrané vstupní suroviny. Nejen při výrobě, ale také při následném skladování je třeba dbát na důslednou kontrolu příslušných státních kontrolních orgánů. Léčiva a doplňky stravy podléhají nejvyšší úrovni laboratorních kontrol.

Noventis dodržuje nejpřísnější výrobní principy a díky tomu se jeho výrobky dokážou uplatnit i na náročných zahraničních trzích.

Závodníci startující na barumce jistě ocení celou řadu našich produktů. Například Magnesium B6 + Rhodiola, Ostrovidky, B-komplex FORTE, Koenzym Q10 60 mg se sezamovým olejem, Omega-3 1000 mg a určitě také Karnitin. Jejich účinek jim vzhledem k adrenalinovým stavům, které prožívají, jistě přijde vhod,“ prozradila Martina Orságová.

 

Výrobky firmy Noventis nejsou jen vlastní léčiva, ale pro smluvní partnery vyrábí také široké portfolio tablet, měkkých želatinových kapslí a dalších výrobků v prvotřídní kvalitě.

 

PR

Barum Czech Rally Zlín

Fotky

Další články

Komentáře