Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 16. července 2015 (16:25) Pavel Jelínek

Baja Aragon tluče na vrata, přípravy závodního kamiónu Martina Kolomého vrcholí

Kolomý se vítězství nebrání

Slavná Baja Aragon 2015 tluče na vrata, úprava závodního kamiónu Martina Kolomého vrcholí a na dovolenou není čas.

Před první ostrou prověrkou letošní sezóny je Martin v pohodě a ve Španělsku očekává tuhou řež. "Vzhledem k tomu, že se letos v Evropě prakticky nejede žádný pořádný závod, dorazí podle mého názoru tak pětadvacet aut a všichni budou nabuzení.

Baja Aragon se jede jako klasická rallye pouze tři dny, očekávám proto, že se každý bude chtít předvést a čeká nás pořádná honička," odhaduje Martin Kolomý, který sice pojímá závod především jako testování nového dakarského kamiónu, na druhé straně se však rozhodně nebrání vítězství.

"Zatím jsem se ještě nanaučil jezdit tak, že nejdůležitější je za každou cenu dojet, neumím pořádně tzv. testovací závody. Na druhou stranu chápu Robina s Davidem, že touží po co největším počtu dat. Budeme hledat kompromis."

Vzhledem k práci na kamiónech, se zatím dovolená ani nerýsuje. "Rodina to se mnou nemá jednoduché. Každopádně jsem nadhodil cosi, že až kamióny odplují do Jižní Ameriky, mohli bychom si někam zaletět. Snad to vyjde..."

 

 Petr Bošnakov

Buggyra

Fotky

Další články