Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 15. července 2015 (16:35) Pavel Jelínek

Audi Energy Program přináší věrným zvýhodnění

Audi Energy Program přináší věrným zákazníkům četná zvýhodnění

Majitelé vozů Audi starších více než 4 roky ušetří při servisu a údržbě  
Audi Energy Program zahrnuje 11 různých slevových poukazů 
Knížka slevových poukazů je k dispozici v autorizovaných servisech Audi

Praha, 15. července 2015 – Audi spouští nový věrnostní Audi Energy Program s mottem „Výhodně. Ve formě.“. Program je určen pro majitele vozů Audi starších více než 4 roky, kteří chtějí využívat kvalitních a profesionálních služeb autorizovaných servisů Audi.

S knížkou slevových poukazů mohou pořídit Audi originální a výměnné díly®, Audi originální příslušenství® a servisní úkony s výrazným zvýhodněním.

Autorizovaní servisní partneři Audi nabízejí nyní s Audi Energy Programem odborný přístup, profesionální servisní úkony, Audi originální díly® a Audi originální příslušenství® za ještě výhodnějších podmínek. „Audi Energy Program je správným řešením pro všechny naše zákazníky, kteří chtějí udržet svůj vůz Audi v nejlepší formě i během mnohaletého provozu.

Jsem přesvědčen, že Audi Energy Program se mezi majiteli vozů Audi setká s velmi pozitivní odezvou,“ říká Jan Špinar, vedoucí oddělení After Sales Porsche Česká republika.

Výhodný Audi Energy Program je určen pro majitele vozů Audi starších více než 4 roky. Knížka slevových poukazů Audi Energy Program je pro zákazníky k dispozici u všech participujících servisních partnerů Audi a díky ní lze při údržbě, servisu a nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství® ušetřit nemalé finanční prostředky.

Audi Energy Program zahrnuje 11 různých slevových poukazů: Audi originální příslušenství® (sleva 500 Kč), Audi originální kompletní kola (3+1 zdarma), výměny dílů podléhajících opotřebení (sleva 20 až 25 %; pneumatiky včetně měření a seřízení geometrie náprav, brzdové destičky/čelisti/kotouče/válečky, střední/zadní díl výfuku, sada rozvodového řemene, spojková lamela včetně přítlačného kotouče a ložiska/setrvačníku, přední/zadní tlumiče), 15% sleva na Audi originální a výměnné díly®, Audi sezonní prohlídka za 700 Kč, Audi originální vůně do vozu „Gekon“ zdarma při ceně opravy vyšší než 2500 Kč včetně DPH a použití Audi originálních dílů®.

Z jednoho Audi Energy Programu lze využít více poukazů najednou, slevy se však nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce. Akce je určena pro nepodnikající fyzické osoby a pro podnikatele, kteří nejsou velkoodběrateli. Platnost první edice Audi Energy Programu je do konce roku 2017.

Skupina Audi dodala zákazníkům v roce 2014 přibližně 1 741 100 vozidel značky Audi. V roce 2014 společnost zaznamenala příjmy ve výši 53,8 miliardy € a provozní zisk 5,15 miliardy €. Společnost působí globálně na více než 100 trzích a má výrobní závody v Ingolstadtu a Neckarsulmu (Německo), Györu (Maďarsko), Bruselu (Belgie), Bratislavě (Slovensko), Martorellu (Španělsko), Kaluze (Rusko), Aurangabadu (Indie), Changchunu a Foshanu (Čína), jakož i v Jakartě (Indonésie). V letošním roce zahájí společnost se čtyřmi kruhy ve znaku výrobu automobilů v Curitibě (Brazílie) a v roce 2016 v San José Chiapa (Mexiko).

Mezi plně vlastněné dceřiné společnosti AUDI AG patří quattro GmbH (Neckarsulm), Automobili Lamborghini S.p.A. (Sant’Agata Bolognese, Itálie) a výrobce sportovních motocyklů Ducati Motor Holding S.p.A. (Boloňa, Itálie). Společnost má na celém světě v současnosti přibližně 80 000 zaměstnanců, z toho zhruba 58 000 v Německu.

Na období 2015 až 2019 jsou plánovány celkové investice ve výši cca 24 miliard € – především do nových produktů a trvale udržitelných technologií. Audi dbá na firemní odpovědnost a do svých výrobků a procesů začlenila princip trvalé udržitelnosti. Dlouhodobým cílem je CO2 neutrální mobilita.           
V roce 2014 bylo v České republice registrováno 3935 nových vozů Audi – o 19,6 procenta více než v roce 2013. Audi nabízí všechny své modely od 1. dubna 2015 s prodlouženou zárukou na 4 roky, resp. 120 000 km bez zvýšení ceny.

PR

 

Poukazy z Audi Energy Programu mohou uplatnit zákazníci za následujících podmínek:
• Zákazníkem je fyzická osoba nepodnikající; případně dle posouzení a rozhodnutí participujícího
servisního partnera rovněž fyzická osoba podnikatel, která není velkoodběratelem.
• Program je určen výhradně pro vozy starší 4 let.
• Nabídka platí pouze u autorizovaných servisních partnerů Audi na území ČR.
• Poukaz lze uplatnit pouze za předpokladu, že vozidlo přistavíte do opravy u autorizovaného
servisního partnera a veškeré související díly zakoupíte tamtéž. Poukazy nelze čerpat na díly
prodávané „přes pult“ (výjimkou jsou poukazy na nákup Audi originálního příslušenství®
a na Audi originální kompletní kola).
• Z jednoho Energy Programu lze využít více poukazů najednou.
• Platnost poukazů z Audi Energy Programu: do 31. 12. 2017.
• Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce.
• Na slevy nelze uplatnit nárok soudní cestou.
• Zákazník dá souhlas s využitím osobních údajů (na zakázkovém listu).
Seznam participujících servisních partnerů naleznete na internetových stránkách www.audi.cz.

PR

Další články