Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 18. července 2017 (13:29) Pavel Jelínek

Albert Llovera nakonec nemůže ze zdravotních důvodu startovat ve Španělsku !

Albert Llovera má zdravorní problémy a nakonec nemůže odstartovat na Baja ve Španělsku, jak měl v plánu. Jak prozradil na svém faceb:

omluvte nedokonalý překlad překladače......................

Nakonec se nebudu moci účastnit na BAJA SPAIN. Jak můžete vidět, v těchto dnech jsem byl v nemocnici. Doktoři mi diagnostikovali, v vzhledu se mi to nezdá vážné, ale ve skutečnosti mi to trvalo 10 dní v nemocnici, první v, s dr. Mir, pak na Institut Guttmann-Página Oficial a nakonec v Andorra, abych byl schopen zcela odstranit výše zmíněné infekce. 

 

Teď nemám potřebnou fyzickou přípravu k řešení tohoto testu, takže s Bonver Dakar Project jsme si mysleli, že je nejlepší najít pilota, který by mě nahradil. Nakonec, vyvolený byl můj přítel Rafa Tibau, velmi dobrá volba, protože jeho dlouhá zkušenost konkurenční v důkazech všem terénu poskytne důležité informace o naší mechaniky. 

Je mi líto, že nemohu být důvodem, proč také a tým Guidosimplex Srl tvrdě pracoval, abych mohl mít velení v provozu, které mi musí pomoci lépe odolat, soutěže. No, já se vrátím do práce a připravím na Dakar Rally 2018, jak si zaslouží!

 

 

Fotky

Další články

Komentáře