Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 20. března 2016 (12:11) Pavel Jelínek

Abeceda Valašské rally 2016. Necelý měsíc do startu

POŘADATEL ROCKSTEEL – 35. VALAŠSKÉ RALLY 2016 UVEŘEJNIL ABECEDU VALAŠSKÉ AUTOMOBILOVÉ SOUTĚŽE

V KOSTCE SEZNAMUJE SE VŠÍM PODSTATNÝM

Vsetín – Abecedu Valašské rally 2016 uveřejnil její pořadatel. Jde o dokument, na který si již příznivci Valašky zvykli. Dostávají ho k dispozici již několik let.

Abeceda Valašské rally nenahrazuje žádný z oficiálních dokumentů. Je pouze shrnutím toho nejpodstatnějšího, co se Valašské rally týká. Její podoba je volně přístupná a také k případnému stažení (ve formátu PDF) na oficiální webové stránce Valašské rally v divácké sekci. Seznámit se s ní je možné také prostřednictvím facebooku.

Rocksteel – 35. Valašská rally 2016 s centrem ve Valašském Meziříčí otevře novou sezonu rallysportu v České republice. Valaška je také letos započítávána do Rallyprintsérie, Poháru 2+, Poháru mládeže a Poháru pořadatele. Populární Valaška je na programu v termínu 15. – 16. dubna. Pořadatel JTRT pro s. r. o. Vsetín a organizátor  AutoMotoKlub Rallye-Sport – Vsetín připravili trať v délce 239,58 km, která obsahuje na čtyřech úsecích osm obtížných rychlostních zkoušek v délce 72,18 km.

 

První vůz odstartuje do rally v sobotu 16. dubna v 08:50 hodin z areálu Tatra Kopřivnice. Vítěz pak do cíle rally na náměstí ve Valašském Meziříčí přijede týž den v 16:51 hodin. Na startu polojubilejní Valašské rally je očekáváno kvalitní jezdecké pole a pestrý vozový park.

Další zpravodajský servis o Rocksteel – 35. Valašská rally 2016 přineseme v následujících tiskových informacích. Uveřejňovány budou postupně také na oficiální webové stránce Rocksteel – 35. Valašské rally 2016, www.valasskarally.eu a na její facebookové mutaci.

 

Autor: Dušan Póč – tiskový mluvčí rally

PR

Fotky

Další články

Komentáře