Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 9. září 2017 (12:32) Pavel Jelínek

2.ročník srazu japonských vozidel zavítal do Rozkoše.

SRAZ JAPONSKÝCH VOZIDEL

Na letošní, v pořadí druhý, ročník srazu japonských vozidel, jsme se tentokrát přesunuli do kempu ATC Rozkoš u České Skalice.

Oproti loňskému srazu, který se konal na okruhu v Hradci Králové, se tentokrát tým JDM Culture rozhodl jít zcela jiným směrem. A naprosto správným směrem! Pozitivní reakce návštěvníků i vystavovatelů byla už během akce naprosto patrná.

 

V pátek, i přes vytrvalý déšť, se navečer sjelo přes 20 aut. Díky připravenosti pořadatelů a jednotlivých účastníků se všichni pohodlně vešli pod stany, pod kterými se večer uspořádala malá párty.

Sobotní den byl na rozdíl od pátku na počasí štědřejší a celý den bylo opravdu krásně, což se výrazně podepsalo příjezdem více než 70 aut. Během dne bylo pro účastníky připraveno několik soutěží. Účastníci si mohli hodit diskem, zkusit slalom pozadu i pokusit se v týmu táhnout auto na laně. Do všech soutěží se zapojila pánská i dámská společnost.

K vidění bylo mnoho krásných a raritních vozidel, které se často na srazech ani nevidí, jako např. Nissan Silvia, Toyota Supra, Toyota MR2 Turbo, Subaru Impreza WRC, Mazda RX-7 apod.

Nakonec dne přišlo vyhlášení všech soutěží a nejhezčích aut, kde se předávali poháry, šampaňské a několik dárků od sponzorů akce.

Během celé této akce panovala příjemná rodinná atmosféra, kde se bavili všichni společně. Byl to opravdu příjemně a odpočinkově strávený víkend. Na příští rok se plánují drobné změny směřující ještě k lepšímu srazu. Tým JDM Culture děkuje partnerům, sponzorům a všem, kteří se na akci podíleli.

 

 

 

 

 

 

 

T. Dvořáček

Fotky

Další články

Komentáře