Španělský závod MotoGP již o víkendu.

Úterý, 18. září 2018 (22:51) 0

Předposlední evropské kolo sezony se koná o tomto víkendu na trati Motorland Aragón. Márquez je před závodem v Aragonii v čele šampionátu a jeho loňské vítězství máme ještě v čerstvé paměti. Jedna ze zatáček bude letos po něm poj

Naši Ondra Ježek s Karlem Hanikou vezou z 24. hodinovky 10…

Úterý, 18. září 2018 (14:17) 0

Ondřej Ježek s Karlem Hanikou dojeli do cíle legendární 24hodinovky Bol d´Or na výborném 10. místě. Český tým Mercury Racing tak v silné konkurenci továrních jezdců zdárně odstartoval do nové sezóny mistrovství světa vytrvalostních

David Vršecký se z čínského Pekingu odváží další vítězný…

Úterý, 18. září 2018 (12:20) 0

Na okruhu Goldenport poblíž Pekingu byl zahájen další, v pořadí již čtvrtý ročník China Truck Racing Championship. Dvojnásobný mistr Číny David Vršecký ovládl jak kvalifikaci, tak oba dnešní závody a získal první důležité body v

Truckerský Zolder 2018 - video.

Pondělí, 17. září 2018 (21:43) 0

Video zde

Trucky na vodě.

Pondělí, 17. září 2018 (21:42) 0

Most 2018

​Běžečtí vytrvalci si opět vyběhnou v areálu mosteckého…

Pondělí, 17. září 2018 (21:40) 0

Loni běžci využívali velký okruh autodromu i asfaltové výcvikové plochy polygonu. Letos zpestříme povrch šotolinou a závod možná povede i po offroadové trati. Z vložených závodů zopakujeme běh dětí a maminek s kočárky na cílové r

Adam Lacko v neděli na belgickém okruhu Zolder třetí a…

Neděle, 16. září 2018 (18:16) 0

Úřadující evropský šampion přidal další pohár do své sbírky, když dojel třetí. „Na startu se tam protlačil Sasha, takže mi nic moc nezbývalo, ale nevydržel tlak a postupně se nám ho podařilo s Antoniem předjet. Soubojem jsem ale h

Italská F4 ve Vallelunze: Jen výborný Caldwell byl nakonec…

Neděle, 16. září 2018 (18:09) 0

Mladý Brit Oliver Caldwell byl absolutním dominátorem víkendu italské Formule 4 ve Vallelunze. Všechny tři závody vyhrál stylem start-cíl z pole-position! Výborně si ovšem vedl i talentovaný Čech Petr Ptáček. Druhým a třetím místem d

Trojka monopostů F1 v podzimním Brně 2018 - krátké video.

Neděle, 16. září 2018 (16:02) 0

Adam Lacko v Zolderu nejdříve stříbrný, ale druhý závod …

Sobota, 15. září 2018 (23:47) 0

Obhájce titulu zaznamenal velice povedený start do prvního závodu víkendu a posunul se na druhou pozici před aktuálně vedoucího muže šampionátu Jochena Hahna. Toho i přes nebezpečné ataky udržel za zády a dojel tak na druhém místě za A

Sezónu okruhu Slovakia Ring zakončí opět soutěžáci a AUTO…

Sobota, 15. září 2018 (23:39) 0

Už po deviatykrát v rade otvorí v mesiaci november svoje brány jediný slovenský pretekársky okruh SLOVAKIA RING disciplíne rally. Podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018, rovnako aj v tomto roku ukončí slovenskú oficiálnu sezónu automobilový

Nečekané překvapení v podobě mladého českého jezdce Vaška…

Sobota, 15. září 2018 (13:05) 0

poprvé startoval s formulí F3 a hned proháněl největšího favorita Sandro Zellera. Vašek vyhrál kvalifikaci a v závodu ho sice dokonce předjel, ovšem bohužel pořadí bylo nakonec obrácené, neboť byla vyvěšena červená vlajka, a tak se

D4 a D5 v sobotu v Brně při Masaryk Racing days 2018.

Pátek, 14. září 2018 (19:59) 0

Start prvního závodu D4 a D5 při Masaryk Racing days 2018 přinesl v sobotu velký karambol hned v první zatáčce. V druhé části videa je i závěrečná podvečerní hodinovka.

Chystá se tradiční loučení na okruhu s volnými jízdami i…

Pátek, 14. září 2018 (14:47) 0

The Most AUTOSHOW #8 nabídne od 09:00 do 17:00 hodin oblíbené volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu, cena 150 korun za desetiminutové svezení je více než příznivá. Součástí programu bude i finální kolo čtvrtého ročníku ob

Most ukázal, že ani Jochen Hahn jedoucí ve skvělé formě a s…

Pátek, 14. září 2018 (12:19) 0

Tým Buggyra International Racing System vyrazil do Belgie posílen o první vítězný závodní víkend letošní sezóny, navíc Adam Lacko zvítězil na domácím okruhu v Mostě. „Pokud pomineme skutečnost, že jsme vyhráli doma, Most ukázal, ž

Pražský závodník Filip Salaquarda je držitelem Ceny…

Pátek, 14. září 2018 (12:13) 0

Tým jeho otce Igora ISR, ve kterém již několik let startuje, se letos přesunul do konkurence továrních stájí prestižního německého šampionátu ADAC GT Masters. A hned při debutu týmu Filip dosáhl se svým stájovým kolegou, německým pi

Václav Nimč za volantem AUDI RS 3 TCR v Brně potvrdil…

Pátek, 14. září 2018 (12:07) 0

Jezdce týmu Křenek Motorsport Václav Nimč dokázal při závěrečném podniku ESET MMSR na brněnském Automotodromu vybojovat dvě třetí místa. Nimč, jenž v letošním roce nově usedá za volant vozu AUDI RS 3 TCR, jel do Brna s cílem potvrdi

Sraz historické vojenské techniky v areálu okruhu Slovakia…

Pátek, 14. září 2018 (00:07) 0

Celodenná výstava historickej vojenskej techniky a táborov v areáli nášho nedávno otvoreného Vojenského múzea, spojená s komentovanými prehliadkami v trvaní 30 minút, a to každú celú hodinu medzi 10:00-16:00 (okrem 13:00). Vyhliadkové ja

Petr Fulín v Brně ve dvou autech a v obou na pódiu.

Čtvrtek, 13. září 2018 (12:50) 0

Zvládnout hodinový závod v rámci dvou odlišných posádek se zcela jinými vozy však nebylo jen tak: "Museli jsme doladit časy střídání, abych dostatečně brzo předal Carlovi řízení CUPRY a pak se nachystal na dojezd závodu s Audi, navíc

Ondřej Ježek a Karel Hanika před 24hodinovku na okruhu…

Čtvrtek, 13. září 2018 (12:42) 0

Ondřej Ježek je spolu s týmovými kolegy Karlem Hanikou a Davidem Perretem připraven vrhnout se do úvodního závodu nové sezóny mistrovství světa vytrvalostních závodů EWC. Jezdci českého týmu Mercury Racing, jedoucího na stroji značky B