Monster Energy oznamuje, že se stává Hlavním sponzorem…

Pátek, 20. července 2018 (19:15) 0

I nadále jsme odhodláni přinášet milionům MotoGP nadšenců po celém světě ty nejlepší Monster zážitky a to jak na závodních tratích, tak mimo ně. S pozicí Hlavního sponzora týmu Yamaha Racing a kultovními podniky jako je Grand Prix ?

Bautista se dostal do formy příliš pozdě.

Pátek, 20. července 2018 (12:18) 0

Álvaro Bautista z Asparova Týmu Ángela Nieta se ve Velké ceně Německa dostal na Ducati z loňského roku na páté místo – na vítěze měl ztrátu 5,5 s a na pódium ztrácel tři sekundy. Výborný výkon. Mimo jiné porazil jezdce továrníh

Adam Lacko vybojoval vavříny na Slovakia Ringu i v neděli.

Pátek, 20. července 2018 (11:56) 0

Adam Lacko si oproti sobotě v prvním závodu dne polepšil o jednu pozici a dojel druhý. „Start se mi tentokrát povedl a vypadalo to, že se konečně zadaří. Jochen mi to tam ale v nájezdu na cílovku poslal a nedalo se s tím nic dělat. Body z

Buggyra hledá .

Pátek, 20. července 2018 (11:54) 0

Jsi-li mladý/á, ambiciózní a máš chuť se učit novým věcem? Tak čekáme právě na tebe!

Olymu Janesovi se závod na Slovakiaringu zaryje do paměti.…

Olymu Janesovi se třetí závod na Slovakiaringu zaryje hluboko do paměti. Právě touto jízdou získal svůj premiérový bod v evropském šampionátu, když dojel na desáté pozici. „Mám velkou radost. Akorát škoda té penalizace. I tak je to

Spouštíme soutěž o vstupenky na trucky na okruhu v Mostě!

Čtvrtek, 19. července 2018 (10:48) 0

Necelé dva měsíce zbývají do startu evropských trucků na autodromu Most. Tento závod bude tradičním vrcholem zdejšá sezóny a tradičně jsme s jeho porřadateli domluvili soutěž o vstupenek.

Neplánované setkání dvou našich elitních okruhových…

Čtvrtek, 19. července 2018 (10:41) 0

Náhradní závod Světového poháru cestovních vozů WTCR na Slovakia Ringu přinesl neplánované setkání dvou našich elitních okruhových závodníků. Byl totiž přiřazen k víkendu původně určenému Evropskému šampionátu tahačů ETRC.

Hockenheim se po roční absenci vrací do kalendáře Formule 1.

Čtvrtek, 19. července 2018 (10:29) 0

I když se okruh již změnil oproti původní verzi z třicátých let, stále zůstávají tradiční výzvy – dlouhé rovinky, stejně jako novější a techničtější „motodromová“ sekce úzkých zatáček před hlavní tribunou. Okruh v Hock

Ján Daniš se představí na Ferrari Challenge Europe v Brně.

Čtvrtek, 19. července 2018 (10:22) 0

Do seriálu Ferrari Challenge Europe sa v tohtoročnej sezóne vrátil po dlhšej prestávke. Absolvoval síce iba jedny tohtoročné preteky na talianskom okruhu Mugello, kde bral jedno prvé a jedno druhé miesto. Či sa mu podarí takéto umiestnenie

Filip Salač potvrdil svoji skvělou formu a je průběžně…

Středa, 18. července 2018 (14:32) 0

Na německém Sachsenringu se o víkendu jely další dva letošní závody Red Bull MotoGP Rookies Cupu. Filip Salač potvrdil svoji skvělou formu čtvrtým a třetím místem. V konečném součtu se mu podařilo nasbírat dalších 29 bodů, což zna

Ferrari Challenge do Brna přiváží dva tovární poháry…

Středa, 18. července 2018 (08:58) 0

Vozy F1 vyrazí na dráhu 24. a 25. července v rámci programu F1 Clienti, který přímo navazuje na šampionát Ferrari Challenge. „Fanoušci se mohou těšit na průřez závodními sezónami 1995 až 2011. V obou dnech nebudou chybět například

Carboniacup se přehoupne do druhé poloviny sezóny…

Středa, 18. července 2018 (08:55) 0

Dvojnásobné body tedy udělají některým jezdcům radost a další budou muset zase kousek toho závodního umu přidat. Trať na Slovensku má skoro 6km, tedy přesně 5922m, pěkné horizonty a rychlé zatáčky. Některým vozům svědčí více, t

Úspěšný víkend Filipa Řeháčka na okruhu Aragon.

Úterý, 17. července 2018 (19:06) 0

Nedělní závod startoval pro kategorii PreMoto 3 už v 11 hodin dopoledne, což bylo vzhledem k rychle rostoucím teplotám výhodou a celý závod se jel za ještě relativně přijatelných podmínek. Filip se po vydařeném startu posunul do první

I malý okruh autodromu Most amatérské jezdce láká.

Úterý, 17. července 2018 (19:02) 0

Stále se snažíme soutěž zpestřovat. Možnost svézt se na malém okruhu před ostrými měřenými koly na dráze měli jezdci poprvé. Přesto se našlo hned sedm mladých mužů a jedna žena, kteří ji využili. Reagovali výhradně pozitivně,?

Slušné výsledky našinců jsou jistě nejlepším lákadlem do…

Úterý, 17. července 2018 (10:15) 0

Jakub Kornfeil se sice musel prokousávat více jak půlkou startovního pole,ale nakonec vybojoval slušnou sedmou příčku. Filip Salač byl v druhém závodě na Sachsenringu třetí, v prvním pak byl čtvrtý, takže také solidní výsledky.

Petr Fulín FIA WTCR na Slovakiaringu víkend završil pátým…

Pondělí, 16. července 2018 (22:05) 0

Díky udělení divoké karty dostal Petr Fulín se svým vozem CUPRA Leon TCR příležitost změřit síly se světovou elitou ve Světovém poháru cestovních vozů FIA WTCR. Na "skorodomácí" trati Slovakiaring se úspěšně vypořádal s přidaný

Mostecká Czech Truck Prix získala záštitu ministryně.

Pondělí, 16. července 2018 (21:59) 0

Závod Czech Truck Prix, který bude ve dnech 1. a 2. září už pošestadvacáté hostit mostecký autodrom jako součást evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC), získal záštitu ministryně pro mí

Aprilia Racing zve na Moto GP do Brna i atraktivní soutěží.

Pondělí, 16. července 2018 (21:49) 0

„Do 1. srpna zákazníci značky Aprilia dostanou ke svému novému motocyklu Aprilia VIP Pass s exkluzivním přístupem do paddocku a zázemí našeho týmu během celého závodního víkendu. Kromě toho jsou všichni fanoušci srdečně zváni na

DTM poprvé na legendárním Goodwoodském festivalu rychlosti.

Pondělí, 16. července 2018 (21:37) 0

U příležitosti 25. výročí této akce Frank Biela v Audi RS 5 DTM a Ricky Collard v BMW M4 DTM nadchli více než 200000 diváků, kteří v tom fantastickém počasí během těch tří dnů akci navštívili.

Truckerské souboje ze Slovakia Ringu 2018 - video.

Pondělí, 16. července 2018 (21:35) 0