Martin Macík v Maroku vyhrál !

Středa, 10. října 2018 (13:43) 0

Pilot kamionu Liaz Martin Macík a motocyklista Jan Brabec z týmu Big Shock Racing úspěšně zdolali závod Rallye du Maroc. Macík si veze domů medaile za vítězství v kategoriích kamionů a AUTO OPEN. Mezi všemi auty v závodu dojel na výborn

Truckerská Jarama 2018- video.

Pondělí, 8. října 2018 (23:57) 0

Tečka za letošní truckerskou sezónou - video.

Severočeský Most nechybí v truckerském kalendáři na rok…

Pondělí, 8. října 2018 (23:49) 0

promotér evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC), zveřejnil předběžný kalendář závodů pro sezonu 2019. Také v příštím roce se domácí fanoušci mohou těšit na tradiční závodní víke

Adam Lacko v neděli neponechal nic náhodě a hned v první…

Neděle, 7. října 2018 (22:07) 0

Adam Lacko dokončil úvodní nedělní jízdu na třetí pozici a definitivně tak získal titul vícemistra Evropy. „Byl jsem v klidu, zvlášť když vypadl Kiss. Věděl jsem, že mě může předjet i Sascha a pořád budu mít jistotu,“ hodnotil

David Vršecký v čínském Wuhanu vyhrál opět oba závody.

Neděle, 7. října 2018 (21:57) 0

Dvojnásobný obhájce titulu ovládl jak kvalifikaci, tak první závod a kráčí tak již za třetím titulem v řadě. „Dnešek se nám hodně povedl. První místo v měřeném tréninku jsem přetavil ve vítězství v úvodním závodě, takže p

Adan Lacko se i ve finálové Jaramě postavil na stupně…

Sobota, 6. října 2018 (23:52) 0

Nejdříve Kiss vymetl Albaceteho mimo trať. Když se chtěl Norbert vrátit, tak mě zavřel a trefil jsem ho do levého zadního kola. To ho dostalo do hodin a následně do něj narazily asi další tři trucky. V tu dobu já už byl naštěstí před

David Vršecký opanoval první závod trucků v čínském WuHanu.

Pátek, 5. října 2018 (10:53) 0

Dvojnásobný obhájce titulu dnes ovládl jak kvalifikaci, tak první závod a kráčí tak již za třetím titulem v řadě. „Dnešek se nám hodně povedl. První místo v měřeném tréninku jsem přetavil ve vítězství v úvodním závodě, tak

Buggyra neskládá před posledním podnikem v sezóny v Jaramě…

Pátek, 5. října 2018 (10:51) 0

„Ztrátou Adamova individuálního titulu pro nás sezóna nekončí, v Jaramě je před námi spousta práce,“ říká v souvislosti se závěrečným podnikem sezóny Jan Kalivoda. Přestože byl v minulosti přímým svědkem pomoci domácích poř

Macík s Brabcem na startu šestidenní Rallye du Maroc 2018.

Čtvrtek, 4. října 2018 (23:59) 0

Téměř 2000 kilometrů dlouhá trať otestuje poslední technické detaily před odesláním Franty, závodního speciálu Martina Macíka, do Jižní Ameriky na Dakar 2019. Po návratu z marocké rally totiž mechanici týmu Big Shock Racing budou mí

Lackovo radostné kolečko v Mostě ......

Středa, 3. října 2018 (20:49) 0

Czech truck Prix 2018 a Lackovo radostné kolečko .po závodu ......

A ještě VIDEO z truckerského Le Mans 2018.

Pondělí, 1. října 2018 (21:51) 0

Le Mans 18.

Adam Lacko na francouzském okruhu nedokázal porazit svého…

Neděle, 30. září 2018 (22:05) 0

Jako by se Adamovi v Le Mans lepila smůla na pneumatiky. Po nepodařeném startu, obdržel ke konci závodu ještě 30 vteřinovou penalizaci za sražené kuželky a propadl se na dvanáctou pozici „Na startu mi klouzla spojka a už se to jen vezlo. As

Úřadující evropský šampion Adam Lacko se pomalu loučí s…

Sobota, 29. září 2018 (20:49) 0

Druhá pohárová jízda pro Adama dopadla o poznání lépe, když dojel na třetí pozici. „Po startu jsem jen sledoval, co tam René předvádí a bylo mi jasný, že to musí dopadnout špatně. Naštěstí jen pro něj. Já se chvíli pokoušel dos

Obhájce titulu Adam lacko je před Le Mans v tradičním klidu.

Pátek, 28. září 2018 (23:00) 0

Obhájce titulu, který v pondělí oslavil narozeniny, je před Le Mans v tradičním klidu. „Pochopitelně, že jezdím kvůli bodům a pohárům, zároveň ale chci mít dobrý pocit sám ze sebe. Ještě je brzo na to bilancovat, ale zatím se nemus

Adam Lacko: „Ještě pořád jsem šampión ........"

Čtvrtek, 27. září 2018 (09:29) 0

Přestože před víkendovým závodem v Le Mans ztrácí Adam Lacko na Jochena Hahna 66 bodů, což posouvá jeho šance na mistrovskou obhajobu spíše do teoretické roviny, hodlá si pondělní oslavenec závod na legendárním okruhu patřičně už?

Na IAA představují novou generaci hybridních nákladních…

Čtvrtek, 27. září 2018 (09:24) 0

„Naše účast na veletrhu IAA se nesla ve znamení obrovské popularity, kterou naší společnosti přineslo představení nové generace nákladních vozidel,“ říká Alexander Vlaskamp, senior viceprezident a člen vedení společnosti Scania Tru

Truckerská vzpomínka : Jak mladíček Adam Lacko vyškolil na…

Čtvrtek, 27. září 2018 (09:10) 0

Další podnik ME tahačů se bude konat příští víkend v Le Mans. Zároveň uplyne patnáct let od slavného počinu Adama Lacka, který na legendárním okruhu předvedl do té doby a nejspíše i dodnes málo vídaný kousek. V roce 2003 hájil Ad

Czech Truck Show Brno 2018 začíná. Video.

Sobota, 22. září 2018 (10:03) 0

Atmosféra premiérové akce Czech Truck Show Brno 2018 , která se koná od pátku do neděle v Brně Komárově.

Bohumír Čáp a Kateřina Ventluková do třetice mistry Evropy!

Čtvrtek, 20. září 2018 (17:24) 0

Jezdí s vozidlem Avia D31, ostatní konkurence s vozy Mercedes Unimog. V roce 2007 získává Racing Team Avia Future poprvé titul mistrů Evropy, poté následovala dlouhá řada druhých, třetích míst a až v roce 2016 se povedlo opět získat

David Vršecký se z čínského Pekingu odváží další vítězný…

Úterý, 18. září 2018 (12:20) 0

Na okruhu Goldenport poblíž Pekingu byl zahájen další, v pořadí již čtvrtý ročník China Truck Racing Championship. Dvojnásobný mistr Číny David Vršecký ovládl jak kvalifikaci, tak oba dnešní závody a získal první důležité body v