Komisaři bohužel předčasně utnuli truckerské drama 2019.

Pondělí, 14. října 2019 (10:11) 0

po Adamově vítězství v nedělním hlavním závodě, by oba rivalové startovali do poslední jízdy se stejným bodovým ziskem. Šampionát by tím gradoval. Realita však byla taková, že se náskok Albaceteho ztenčil na šest bodů. Vzhledem k s

Oly Janes si připsal životní úspěch a stal se absolutním…

Pondělí, 14. října 2019 (10:08) 0

Oly Janes si připsal životní úspěch, když se s předstihem stal absolutním vítězem Grammer Cupu! „Jsem nadšený. Splnil jsem to, co jsem si před sezonou dal za úkol. Byl to opět tvrdý závod se spoustou soubojů. Dal jsem do toho opravdu v

Blátivý Trucktrial Jihlava 2019- další video !

Neděle, 13. října 2019 (16:54) 0

Blátivý, ale vydařený Trucktrial Jihlava 2019- video 4TT !

Závěr Rallye du Maroc 2019 ve fotografii.

Neděle, 13. října 2019 (11:16) 0

Rallye du Maroc 2019 a Macíkovci a z jejich dalšího startu s Karlem.

A ještě jednou trojboj, tentokrát i z nadhledu.

Neděle, 13. října 2019 (11:01) 0

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra a jeho nedávný trojboj na Masarykově okruhu. Lambo proti Buggyře a vrtulníku.....

Vzpomínky na Trucktrial Kunštát 2019 - akční video.

Neděle, 13. října 2019 (09:40) 0

Vydařený Trucktrial Kunštát 2019 .

Blátivý Trucktrial Jihlava 2019- video !

Neděle, 13. října 2019 (09:38) 0

Trucktrial Jihlava 2019. Pořádně bahnivá tečka za trucktrialovou sezónou 2019.

Trucktrial Jihlava 2019 - pěkné foto.

Sobota, 12. října 2019 (08:47) 0

Trucktrial Jihlava 2019 , loučení se sezónou 2019.

Martin Macík junior po velkém dobrodružství zdolal Rallye…

Čtvrtek, 10. října 2019 (20:18) 0

„Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou. Je jasné, že řešíme dětské nemoci nového auta, ale proto jsme tady. Byl to očistec, neskutečná rozbíječka. Dlouho jsem nezažil tak šílené etapy. Jsme

Světový šampionát WTCR a tahače ETRC společně v roce 2020

Středa, 9. října 2019 (19:29) 0

Spoločné podujatie v júli 2018 ponúklo hneď niekoľko zaujímavých spoločných aktivít. Napríklad "taxi" jazdy pilotov WTCR na pretekárskych ťahačoch, spoločnú tlačovú konferenciu v Bratislave, či niekoľko zaujímavých fotení. Samozrej

Další videa z Jihlavy 2019.

Středa, 9. října 2019 (07:54) 0

Videa z Jihlavy .

Truckerské finále v Jaramě 2019 - akční video.

Úterý, 8. října 2019 (19:42) 0

Adam Lacko s novým vozem VK50 dosáhl prvního výrazného úspěchu, celkového bronzu. Oly Janes vybojoval prvenství v Grammer Cupu 2019. Tým Buggyra třetí v Poháru konstruktérů.

TTR Jihlava 2019 - video.

Úterý, 8. října 2019 (00:26) 0

Video z pořádně rozbahněné Jihlavy 2019.

Macíkovci v Maroku sehnali náhradní díly od místních a…

Pondělí, 7. října 2019 (20:18) 0

Žlutý kamion týmu Big Shock Racing odstartoval do sedmidenního dálkového závodu Rallye du Maroc. V kategorii kamionů soupeří se svým dvojčetem, identickým Ivecem, které ve stejný čas vzniklo v sedlčanských dílnách týmu Big Shock Rac

Odhalen předběžný truckerský kalendář 2020.

Pondělí, 7. října 2019 (18:05) 0

Sotva skončila sezóna 2019, v níž mimochodem česká stáj Buggyra dosáhla nakonec na bronz v hlavní soutěži, odhalil promotér kalendář na nadcházející rok 2020, zatím předběžný. Zde je.

Trucktrialové loučení ve vodě a blátě u Jihlavy.

Pondělí, 7. října 2019 (17:10) 0

Trucktrial Jihlava 2019 ve fotografii.

Kompletní tým Buggyra Racing představí široké veřejnosti a …

Pondělí, 7. října 2019 (17:07) 0

Den pro milovníky adrenalinu, rychlých kol, silných vozů a exotiky ale nabízí i řadu příležitostí pro aktivní vyžití. „Připravili jsme taxijízdy po velkém okruhu v závodním trucku i ve speciálech Lamborghini a OC Race. Lákadlem je b

Zápletka dořešena: Adam Lacko s VK50 získal v premiérové…

Neděle, 6. října 2019 (22:57) 0

Adam Lacko zvítězil ve třetí pohárové jízdě stylem start-cíl a připsal si tak v této sezoně druhý triumf v hlavním závodě. „Naděje na stříbro stále žije. Povedlo se mi dobře odstartovat a udržet Hahna za sebou. Dotíral na mě cel

Souboj o truckerské stříbro graduje. Adam Lacko opanoval v…

Neděle, 6. října 2019 (22:48) 0

Druhá pohárová jízda byla hned po úvodním kole přerušena, když mimo trať vylétl v plné rychlosti Jamie Anderson. Po restartu pak Adam Lacko zabojoval a druhý závod vyhrál. „Škoda toho přerušení, protože v tu chvíli už jsem byl na p

Stříbrná zápletka před truckerským finále v Jaramě.

Pátek, 4. října 2019 (12:42) 0

Přestože je o titulech v individuálním šampionátu i Poháru konstruktérů s předstihem rozhodnuto, nabídne závod na opravdu horké španělské půdě atraktivní zápletku v podobě souboje o druhé místo. V hlavních rolích se představí Ad