Monster Energy oznamuje, že se stává Hlavním sponzorem…

Pátek, 20. července 2018 (19:15) 0

I nadále jsme odhodláni přinášet milionům MotoGP nadšenců po celém světě ty nejlepší Monster zážitky a to jak na závodních tratích, tak mimo ně. S pozicí Hlavního sponzora týmu Yamaha Racing a kultovními podniky jako je Grand Prix ?

Sajdkáry v Radvanicích.

Pátek, 20. července 2018 (17:10) 0

Nejen motorky se proháněly o minulém víkendu v Ostravě - Raddvanicích. Byla zde vidět stále populární kategorie classic side.

Bautista se dostal do formy příliš pozdě.

Pátek, 20. července 2018 (12:18) 0

Álvaro Bautista z Asparova Týmu Ángela Nieta se ve Velké ceně Německa dostal na Ducati z loňského roku na páté místo – na vítěze měl ztrátu 5,5 s a na pódium ztrácel tři sekundy. Výborný výkon. Mimo jiné porazil jezdce továrníh

Filip Salač potvrdil svoji skvělou formu a je průběžně…

Středa, 18. července 2018 (14:32) 0

Na německém Sachsenringu se o víkendu jely další dva letošní závody Red Bull MotoGP Rookies Cupu. Filip Salač potvrdil svoji skvělou formu čtvrtým a třetím místem. V konečném součtu se mu podařilo nasbírat dalších 29 bodů, což zna

Úspěšný víkend Filipa Řeháčka na okruhu Aragon.

Úterý, 17. července 2018 (19:06) 0

Nedělní závod startoval pro kategorii PreMoto 3 už v 11 hodin dopoledne, což bylo vzhledem k rychle rostoucím teplotám výhodou a celý závod se jel za ještě relativně přijatelných podmínek. Filip se po vydařeném startu posunul do první

Slušné výsledky našinců jsou jistě nejlepším lákadlem do…

Úterý, 17. července 2018 (10:15) 0

Jakub Kornfeil se sice musel prokousávat více jak půlkou startovního pole,ale nakonec vybojoval slušnou sedmou příčku. Filip Salač byl v druhém závodě na Sachsenringu třetí, v prvním pak byl čtvrtý, takže také solidní výsledky.

VC Česka v motokrosu v Lokti se uskuteční již tento víkend!

Úterý, 17. července 2018 (09:56) 0

Kromě tradičních tříd MXGP a MX2 v Lokti uvidíme i závod evropského šampionátu třídy EMX300 a sledovat budeme též napínavé finálové závody ME juniorských tříd EMX65ccm a EMX85ccm. Jak vypadá dosavadní vývoj v seriálech MS a ME

Aprilia Racing zve na Moto GP do Brna i atraktivní soutěží.

Pondělí, 16. července 2018 (21:49) 0

„Do 1. srpna zákazníci značky Aprilia dostanou ke svému novému motocyklu Aprilia VIP Pass s exkluzivním přístupem do paddocku a zázemí našeho týmu během celého závodního víkendu. Kromě toho jsou všichni fanoušci srdečně zváni na

Abajovi nejela motorka, ale jeho kolega Bautista zajel …

Pondělí, 16. července 2018 (11:53) 0

Karel Abraham : „Skvěle jsem odstartoval a první dvě kola byla opravdu pěkná, ale potom jsem začal ztrácet kontakt se skupinou. Potýkal jsem se s nedostatečnou přilnavostí na zadním kole a taky mi chyběla akcelerace na výjezdu z poslední

V německém závodě Kubajz po špatné kvalifikaci velmi…

Pondělí, 16. července 2018 (00:32) 0

Ze začátku závodu jsem se snažil být trpělivý a neudělat nějakou hloupost. Nakonec se to vyplatilo a krůček po krůčku jsem se dostal mezi nejlepších deset a nakonec tam padla sedmička. Byl to krásný souboj, který pro nás dopadl i celke

Kornfeilova bídná kvalifikace na oblíbeném německém okruhu.

Neděle, 15. července 2018 (23:21) 0

Na Sachsenring se Jakub Kornfeil každý rok těší. Velká cena Německa patří k jeho nejoblíbenějším v šampionátu a poslední dva roky navíc jde o domácí GP jeho týmu. Jakub tedy nastupoval do víkendu s očekaváním předních pozic. Ty s

Tým Ángela Nieta zahájil v Německu nejlepším pátečním…

Pátek, 13. července 2018 (23:50) 0

Álvaro Bautista byl desátý. Byl to jeho zatím nejlepší páteční výkon letošní sezony. Byl spokojený s pozicí i s časem na kolo, a také měl dobrý pocit kontaktu s motorkou, i když doufá, že se dokáže ještě víc zlepšit a že zítra

Velký motokrosový svátek - VC ČR v Lokti – je za dveřmi!

Čtvrtek, 12. července 2018 (12:39) 0

! Západočeský Loket bude opět po roce hostit ve dnech 21.-22. července 2018 letošní čtrnáctý podnik seriálu MXGP. Kolotoč Mistrovství světa v motokrosu se do Čech přestěhuje až od protinožců, konkrétně ze vzdálené Indonésie. Kro

Mistrovství světa MotoGP teď míří do Německa, kousek od …

Středa, 11. července 2018 (00:15) 0

Sachsenring je nejkratší trať v kalendáři. Potom následuje krátká letní přestávka. Šampionát bude mít za sebou polovinu sezony. Marc Márquez na tomto okruhu zvítězil v každé sezoně od roku 2010, kdy vyhrál závod ve třídě 125cc. Dv

Volná místa do příměstského tábora na autodromu Most.

Úterý, 10. července 2018 (15:41) 0

Rodiče stále mají šanci umístit svého potomka do letního příměstského tábora pro děti od šesti do patnácti let v areálu mosteckého autodromu. V posledním turnusu od 20. do 24. srpna se totiž uvolnilo několik míst. Termín vedení spol

V Petrovickém závodě MX bylo opravdu na co koukat!

Pondělí, 9. července 2018 (10:03) 0

V Petrovickém závodě bylo opravdu na co koukat! Kromě tradičního složení mezinárodní mistrovství České republiky se do Petrovic sjeli i někteří závodníci z Rakouska nebo nedalekého Polska. Poláci měli bohatou fanouškovskou základnu

Ondra Ježek okusí vytrvalostní MS a plánuje Suzuku.

Neděle, 8. července 2018 (18:18) 0

Jak známo, Brňan Ondra Ježek skončil v MS SBK, ale závodit chce dál. Jeho avizovaný přechod do týmu Mercury Racing Team, jehož barvy hájí ve vytrvalostním mistrovství světa motocyklů i jeho nástupce v MS SBK a další Brňan Karel Hanika

Sotva Karel Hanika nahradil v MS SBK Ondru Ježka, zlomil si…

Karel Hanika nahradil v MS SBK Ondru Ježka a hned na poprvé v obou jízdách bodoval, ale hned po týdnu je zase všechno jinak. Hanika si při pádu na maďarském Pannonia Ringu zlomil klíční kost a další závody musí vynechat.

Jak Libor Podmol přeletěl na motorce dům.

Neděle, 8. července 2018 (18:17) 0

Libor Podmol ve Vatěkově na Benešovsku jako první Čech přeskočil na motorce rodinný domek. Stalo se tak několikrát a dvakrát zkusil navíc i salto vzad.

Tým SIC Racing převzal tým Ángela Nieta a uzavřel smlouvu s…

Čtvrtek, 5. července 2018 (23:32) 0

Malajský tým SIC Racing převzal satelitní tým Ducati – tým Ángela Nieta a uzavřel tříletou smlouvu s Yamahou, bude závodit v MotoGP od roku 2019. Nový tým bude používat motocykly Yamaha YZR-M1. Tím skončilo hledání náhrady za tým Te