Už jen dny do ukončení hlasování do Zlatého volantu 2018.

Pátek, 18. ledna 2019 (14:31) 0

V internetovém hlasování, které je spuštěné od začátku prosince, fanoušci vybírají nejlepší závodníky a sportovní počiny, stejně jako nejoblíbenější aktuální modely aut a motocyklů. Zájem fanoušků je o dost větší než loni.

Klymčiw Racing je spokojen a nyní si užívá poslední chvíle…

Pátek, 18. ledna 2019 (11:57) 0

"Já jsem s letošními výsledky spokojený. To hlavně kvůli tomu, že tři z pěti Dakar 2019 dojeli. Jeden se hold zranil a jednomu se rozbila baterka, ale i tak jsme nad míru splnili statistiku. Většinou je to 50:50, takže by nám mělo dojet 2,

Jan Brabec to nevzdal ani po drsných pádech.

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (21:57) 0

Respekt si zaslouží i Jan Brabec, motocyklista týmu Big Shock Racing, který Dakar dokončil, navzdory hrozivě vypadajícímu pádu v předchozí etapě, na 29. místě a celkově získal 34. pozici. A chuť vždy závodit naplno mu nevzala ani 9hodin

Jaký je výhled do budoucnosti Dakaru ??? Přesune se zpátky…

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (21:54) 0

Ředitel Dakaru Etienn Lavigne by byl rád, kdyby se tento závod v roce 2020 vrátil k modelu tří zemí, což by umožnilo průjezd různorodým terénem.

Talentovaný Petr Polák pojede 15 podniků MS v motokrosu.

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (21:31) 0

Talentovaný Petr Polák pojede s motocyklem KTM všech 15 podniků evropské části Mistrovství světa v motokrosu. Díky spolupráci s JD GUNNEX KTM Racing teamem pojede tento sedmnáctiletý mladík v satelitním týmu KTM a bude tak jedním z

Africký Dakar 2019 - TV souhrn.

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (20:36) 0

TV souhrn zde.

Jana Brabce na Dakaru nezastavil ani jeho hrozivý pád.

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (11:36) 0

Když jsem se po pádu sebral, měl jsem pocit, že jsem na dovče a začal hledat moře,“ popisuje už s humorem Jan Brabec. Bez úhony ale nevyvázla Maruška, jeho motorka. „Jak jsem šel na rypák, tak se ohnula spojková páčka, takže mi nefung

Již dnes : sledujte živý přenos z poslední etapy rallye…

Čtvrtek, 17. ledna 2019 (11:28) 0

Dnes závodníky čeká poslední 10. etapa a následný přesun do Limy, kde bude závěrečné pódium. Stejně jako během celého Dakaru 2019, i z posledních dní vám přineseme vlastní videa zveřejněná na YouTube, případně zmíněné živé

Klymčiw Racing před poslední těžkou zkouškou a závěrečným…

Středa, 16. ledna 2019 (12:09) 0

Závodníci mají za sebou osmou etapu a nyní je čeká devátá, která je poslední těžkou zkouškou před závěrečným epilogem. A jak to vidí v týmu Klymčiw Racing? Z týmu Klymčiw Racing k osmé etapě promluvil český závodník Petr Vl?

Jan Brabec se rozjezdil a zajel v pohodě.

Středa, 16. ledna 2019 (10:23) 0

„Konečně se mi jelo v pohodě. Myslím, že bych potřeboval, být tady ještě aspoň týden, protože se teď začínám rozjíždět a jede se mi dobře. Jenom jednou jsem to dost zahodil. Duny mě baví, doufám, že zítra to bude zase dunovišt?

MČR v motoskijöringu se po několika odkladech rozjede v…

Středa, 16. ledna 2019 (10:21) 0

Na známé trati "Kláštereckých břehů" budou k vidění zajímavé souboje našich nejlepších jezdců o body do MČR, ale i souboje začínajících a hobby jezdců v Orlickém poháru. Trať s délkou 1 okruhu 800 metrů je umístěna přímo v ob

Jezdci Klymčiw Racing se s nejnáročnější etapou vypořádali…

Úterý, 15. ledna 2019 (12:14) 0

Během sedmé etapy se nakonec neudálo nic zvláštního. Nikdo nic nerozbil a všichni dojeli. Trať byla těžká, hodně fesh feshe a měkkého písku, ale nakonec prý byla lepší, než ta předchozí." Tím že se jelo v okolí města San Juan De M

Jan Brabec nepřestává bojovat a po jízdě z chvostu si vyjel…

Úterý, 15. ledna 2019 (10:28) 0

Jan Brabec do 7. části Dakaru startoval z 94. místa, po 9hodinové penalizaci z předchozího dne. Přesto neztratil chuť bojovat dál, podal úctyhodný výkon a podařilo se mu znovu propracovat pořadím až na 25. pozici. V celkovém hodnocení

Smolná neděle pro Klymčiw Racing - dva jeho jezdci museli…

Pondělí, 14. ledna 2019 (14:39) 0

Hned v úvodu nedělní etapy ale přišly zásadní okamžiky, kdy závod skončil hned pro dva naše jezdce. Skyler Howes musel ze závodu odstoupit kvůli opakujícímu se zranění ramene a Gee Motzkin naopak doplatil na technickou poruchu. "Včerejš

TV Sestřih 6. etapy Rallye Dakar 2019.

Pondělí, 14. ledna 2019 (10:50) 0

TV repo- videa.

Jak se spí na Dakaru.

Dakar za oponou – den 5.

Janu Brabcovi se zbláznila navigace a tak bloudil.

Pondělí, 14. ledna 2019 (10:18) 0

„Byly tam dva okruhy na trati a já jsem neprojel část kontrolních bodů. GPSka mi ukazovala totální zmatek. Byl jsem z toho celou etapu rozhozený a snad 10krát letěl k zemi," hlásil Brabčák bezprostředně po dojezdu do bivaku. Nakonec vyfas

Martin Macík nakonec již nemůže bojovat v hlavní soutěži,…

Neděle, 13. ledna 2019 (10:40) 0

Odpoledne přišla od pořadatelů dobrá zpráva, že posádka Martina Macíka může pokračovat v hlavní soutěži. Bohužel po pár hodinách pořadatel své rozhodnutí přehodnotil a určil, že žlutá liazka, která doposud zdárně konkurovala k

Odpočatý Jan Brabec míří do dakarské TOP 20 mezi motorkáři.

Neděle, 13. ledna 2019 (10:39) 0

Jan Brabec se ve svém druhém Dakaru úspěšně probíjí pořadím a míří k TOP 20 mezi motocyklisty. Momentálně je na 23. pozici, nejlepší z českých jezdců.

Feš feš - písek a zase písek. Neuvěřitelné záběry....

Neděle, 13. ledna 2019 (10:07) 0