Dakarské vzpomínky.

Neděle, 14. října 2018 (09:02) 0

Z kanceláře na Dakar aneb amatérští závodníci na nejtěžším ročníku té nejtěžší rallye světa.

Martin Macík v Maroku vyhrál !

Středa, 10. října 2018 (13:43) 0

Pilot kamionu Liaz Martin Macík a motocyklista Jan Brabec z týmu Big Shock Racing úspěšně zdolali závod Rallye du Maroc. Macík si veze domů medaile za vítězství v kategoriích kamionů a AUTO OPEN. Mezi všemi auty v závodu dojel na výborn

Macík s Brabcem na startu šestidenní Rallye du Maroc 2018.

Čtvrtek, 4. října 2018 (23:59) 0

Téměř 2000 kilometrů dlouhá trať otestuje poslední technické detaily před odesláním Franty, závodního speciálu Martina Macíka, do Jižní Ameriky na Dakar 2019. Po návratu z marocké rally totiž mechanici týmu Big Shock Racing budou mí

Dakar v Pístově u Jihlavy fandy lákal .

Středa, 3. října 2018 (21:34) 0

Vrcholem pátečního dne byla naše beseda plná videí z nejnáročnějšího Dakaru v historii, kde jsme divákům předali všechny naše vzpomínky a neuvěřitelné zážitky. Atmosféra na besedě byla jedinečná! Šlo skutečně poznat, že preze

Tomáš Ouředníček na plný plyn na letošních Mokřadech!

Středa, 3. října 2018 (20:38) 0

Dakarák Tomáš Ouředníček na plný plyn s Fordem Ranger Dakar na letošních Pístovských Mokřadech u Jihlavy. Ten nádherný zvuk motoru byl prý slyšet až v Jihlavě :-))

Přijel i Dakarák Ivoš Kaštan.

Středa, 3. října 2018 (20:37) 0

Na Dakarské Pístovské Mokřady 2018 se přijel ukázat také mnohanásobný účastník Dakaru na motocyklu Ivoš Kaštan z Velkého Meziříčí. Stál hned vedle dalšího Dakaráka Tomáše Ouředníčka, který je jeho sousedem přes pole......

Pístovské Mokřady 2018 - videa !!

Pondělí, 1. října 2018 (20:48) 0

Pístovské Mokřady - vydařená motoristická akce, která navíc pomáhá i přírodě......Některé výkony a průjezdy jsou opravdu úžasné.....

Chcete se svézt s pravým dakarským speciálem ?

Středa, 26. září 2018 (14:26) 0

Přijďte se projet vedle pilota Tomáše Ouredníčka jako jeho spolujezdec - navigátor a ZAŽIJTE DAKAR! Pokud máte rádi adrenalin, bude to zážitek přímo dělaný pro Vás! Užijte si vstupné na Pístovské Mokřady ZDARMA a hlavně adrenalinovo

Videopozvánka na Jihlavské mokřady. Již za týden.

Pátek, 21. září 2018 (17:13) 0

Již za týden.

Martin Prokop a jeho onboard z předváděčky v ulicích Zlína…

Čtvrtek, 13. září 2018 (12:58) 0

Úvodní speciálka a Martin Prokop v akci.

Baja Poland 2018 a Ouředníček s Křípalem s H3 EVO v akci.

Čtvrtek, 13. září 2018 (12:55) 0

Video.

Dakarské speciály z Roudnice svezly hosty z celého světa .

Čtvrtek, 13. září 2018 (08:19) 0

Na šest set hostů z Evropy, Ruska a Kataru zažilo pocit dakarské posádky. V uplynulém týdnu totiž probíhal 4. ročník Renault Trucks & MKR Technology Adventure days 2018. Vůbec poprvé se tato unikátní akce uskutečnila v Česku. Závodní

Sbírej účtenky a vyhraj cestu na Dakar.....

Úterý, 11. září 2018 (20:10) 0

Sbírej účtenky za energy drinky Loprais 69 a vyhraj! Je to jednoduché a šance je velká.

Martin Prokop s Janem Tománkem po Polsku na třetí příčce.

Pondělí, 10. září 2018 (13:07) 0

Martin Prokop s Janem Tománkem dokončili tuto soutěž na čtvrtém místě celkové klasifikace a v průběžném pořadí šampionátu jim patří aktuálně třetí příčka.

Kolomajz na okruhu v Mostě - video.

Středa, 5. září 2018 (10:17) 0

Dakarák Martin Kolomý a evropské trucky v Mostě 2018

Tomáš Ouředníček zlatý na Baja Poland.

Pondělí, 3. září 2018 (17:18) 0

Po více než čtyřech měsících od šílené nehody v Africe se Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem opět posadili do kokpitu staršího dakarského závodního speciálu Hummer H3 EVO. V kategorii TH, ve které Hummer může závodit, odstarto

Jan Brabec na Baja Poland čtvrtý po detektivním vyšetřování…

Pondělí, 3. září 2018 (11:11) 0

„Tomu neuvěříš, stalo se, že mi na část trasy v prologu přestala fungovat GPSka a naskočila až v místě, kde se na trať zrovna napojovala polní cesta, na které byly stopy motorky. Pořadatel si je dokonce vyfotil a udělal rychlý závěr,

Na Baja Poland Macíkův kamion předjel většinu aut.

Pondělí, 3. září 2018 (11:09) 0

Dojel jako 11. nejrychlejší automobil napříč kategoriemi, nevadilo mu přitom, že byl ve startovním poli jediným pilotem kamionu a soupeřil tak s osobními vozy a buginami, které zdárně nechával za sebou. Jan Brabec, motocyklista týmu, vyboj

Zabojujte na simulátoru o atraktivní ceny!

Úterý, 28. srpna 2018 (13:17) 0

Získat vstupenku na evropský šampionát tahačů Czech Truck Prix, který hostí mostecký autodrom o víkendu 1. a 2. září, vyhrát jízdu v dakarském speciálu Tatra nebo volnou jízdu po velkém závodním okruhu ve vlastním voze. To jsou ceny

Pohádka o tatře a černém pardálu, díl třetí.

Čtvrtek, 16. srpna 2018 (13:23) 0

Je třeba si udělat malý přehled, aby se v tom laik vůbec vyznal. V tom roce pod značkou Tatra jezdilo celkem pět týmů a všechny se tak, či onak chystaly na velké maratony. S největší pompou ( a taky náklady) se prezentoval Ostravský Bonve